Crafter,Turizm modelini yeniledi

Volkswagen Ticari Araç, Yeni Crafter Turizm modelini pazara sundu. İstek ve beklentiler doğrultusunda yenilenen iç donanım ve lüks segment koltuklar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Crafter,Turizm modelini yeniledi
banner95

Yeni lüks segment koltuklar

Yeni Crafter Turizm, özel dizayn yeni lüks segment koltuklarıyla, üst düzey konfor ve ergonomi sunarken aynı zamanda standartların üstünde bir oturma alanı sağlıyor. Katlanır masa, file, askılık ve yatma özelliğine sahip yeni tasarım turizm tipi koltuklarıyla rahat bir yolculuk sunan Yeni Crafter Turizm, konfora olduğu kadar güvenliğe de önem veriyor; yolcu bölümündeki tüm koltuklarda emniyet kemeri standart olarak bulunuyor.

Türkiye’ye özel olarak geliştirilen Yeni Crafter Turizm’in yolcu bölümlerinde kullanılan koltuklar özel olarak tasarlan, üretildi ve sertifikalandırıldı. Yeni Crafter Turizm‘in bagajlı 13+1 ve 16+1 yolcu kapasitesi seçenekleri mevcut.

Yeni Crafter Turizm modelinde standart olarak sunulan koltuk ısıtma sistemi, sürücü koltuğunun hem oturma hem sırt bölgelerinde bulunan ısıtıcılar sayesinde soğuk hava koşullarında sürücüsünü ısıtıyor.

Yolcu bölümünde yeni fanlı ısıtıcı

Yeni Crafter Turizm’de göze çarpan yeniliklerin başında, opsiyonel olarak satın alınabilen, yolcu bölümüne ilave fanlı ısıtıcı geliyor. Motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma gerçekleştiriyor. Yeni fanlı ısıtıcı, araç içi sıcaklığın daha homojen dağılımını sağlarken, aracın içinin kısa sürede ısınmasına olanak sağlıyor.

İklimlendirme konforu

Turizm taşımacılığındaki konfor öğelerinin başında gelen iklimlendirme elemanları, Yeni Crafter Turizm’de gerçekleştirilmiş diğer önemli yenilikler arasında. Yenilenen türbin tavan seçeneği, entegre servis seti sayesinde kişisel iklimlendirme, ışıklandırma ve hoparlör sistemiyle daha konforlu bir yolculuk için gerekli altyapıya sahip. Orijinal iç kaplama ve arka yolcu bölümünde standart olarak sunulan iç kaplamayla uyumlu perdeler de araç içinde şık bir iç dizayn sağlıyor.

Elektrikli tavan acil çıkış sistemi

Yeni Crafter Turizm’de standart olarak sunulan tavan acil çıkış sistemi, sürücü tarafından kumanda edilebiliyor. Ön konsolda sürücünün yanındaki acil çıkış kapağı kumandasına basılarak kapak tek tuşla açılıp kapatılabiliyor. Bu sistem araç içine taze hava girişine de imkan tanıyor. 

Park sensörü

Bu sınıfta ilk kez okul aracı dışındaki modellerde standart olarak sunulan park sensörü, arka kısımda bulunan sensörleriyle nesneleri algılayarak sesli uyarı yaparken, ekranda da yaklaşılan mesafeyi gösteriyor. Böylelikle kullanıcıların daha güvenli park etmelerini sağlıyor

Bluetooth özellikli radyo

Yenilenen radyosunda bluetooth, USB girişi, Aux-in girişi ve SD card girişinin standart olarak sunulduğu Yeni Crafter Turizm’de ekranlı bluetooth telefon kiti, ilave yolcu bölümü ısıtıcısı, buzdolabı ve DVD oynatıcılı ekran da opsiyonel olarak satın alınabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71