banner201

Bediroğlu Lojistik 12 adet Iveco Daily aldı

banner233

Iveco İzmir Yetkili Satıcısı Meyeks, Horoz Lojistik’in taşımacılığını yapan Bediroğlu Lojistik'e 12 adet Daily teslim etti.

banner242
Bediroğlu Lojistik 12 adet Iveco Daily aldı
banner231

Lojistik Sektörünün önde firmalarından Horoz Lojistik’in taşımacılığını yapan Bediroğlu Lojistik firmasına Meyeks Motorlu Araçlar tarafından kamyon ve kamyonet olmak üzere 12 adet Daily satışı gerçekleştirildi. İzmir Horoz ve Bediroğlu Lojistik firmasına ait depoda gerçekleşen törende Bediroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gökhan Bedir’ e teslim edildi. Teslimat törenini sonrası araçlarını teslim alan Bedir, Iveco’dan memnun olduklarını, dolayısı ile tercihlerini yine Iveco’dan yana kullandıklarını ve yeni projelerle alımların devam edeceğini ifade ettti.

Törende konuşan Erdal Demir:”Araçlarımızın performansından son derece memnun olan firma yetkilileri ve çalışanları Iveco ve Meyeks ile iş ortaklıklarının uzun yıllar devam edeceğini dile getirmiş olup bu bize mutluluk vermiştir. Biz de markamızı ve bizleri tercih ettikleri için firma yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür eder, araçlarını iyi günlerde kullanmalarını temenni ederiz” dedi. 

Daha sonra Meyeks ortakları Fatih Cömert ve İsa Tokmak tarafından günün anısına Hasan Gökhan Bedir’e bir plaket takdim edildi.

banner95

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178