banner126

Arga Transport, Tırsan ve Kässbohrer dedi

Tırsan, Arga Transport ‘a 20 adet tren yüklemeli Tırsan Brandalı Maxima Plus semi-treyler, T.SNS X+ ve 1 adet Kässbohrer uzayabilir 5 dingilli low-bed, K.SLA 5, teslim etti. Kayseri Arga Transport yönetim binasında gerçekleştirilen törene Arga Transport Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İbrahim Arga, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Arga ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı.

banner179
Arga Transport, Tırsan ve Kässbohrer dedi
banner95

Arga Transport Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İbrahim Arga gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Tırsan’ın sektör lider olması, marka güvenirliği ve treylerlerin sağlamlığı Tırsan’ı tercih etmemizdeki öncelikli neden. Ayrıca, treylerlerin şasisi ve tüm kaynaklı komponentlerinin paslanmaya karşı olarak kataforez kaplı olması sayesinde araçlarımız 10 yıl paslanmazlık garantisi altında,” dedi.

Arga, ”Platform yüksekliği 890 mm olan Kässbohrer low-bedler gabariye uygun taşıma yapmamıza olanak sağlarken emniyeti de artırıyor. 6 metreye kadar uzayabilen özel tasarımlı şasi farklı ebatlardaki ağır yüklerimizi güvenle ve kolayca taşımamızı sağlıyor,” açıklamasında bulundu.

Merkezi Kayseri olan Arga Transport’un Almanya’da da ofisi bulunmaktadır. Firma, Avrupa ve Asya ülkelerine mobilya taşımacılığı, komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir.

banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178