Almanya’da Kässbohrer’e çok yoğun ilgi var

Tırsan, Almanya’nın Hannover kentinde 65. Uluslararası Ticari Araç Fuarı için Kässbohrer ve Talson markalı araçlarıyla sergiledi. Fuarın ilk günü gerçekleştirilen basın toplantısında Tırsan yetkilileri, Pazar ve stratejiler hakkında bilgi verdiler. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Tırsan’ın son yıllarda yakaladığı yüksek satış grafiği gösterildi.

Almanya’da Kässbohrer’e çok yoğun ilgi var
banner95

Tırsan, 25 Eylül Perşembe günü Kässbohrer standında gerçekleştirdiği kokteylde müşteri ve tedarikçilerini ağırladı. Yoğun ilginin gösterildiği kokteylde Türkiye’deki treyler üreticileri de Tırsan’ı yalnız bırakmadı.

Tırsan’ın Kässbohrer markası ile sergilediği araçlar arasında; intermodal taşımacılık için özel tasarlanan Yeni Nesil Perdeli Mega-Semi Treyler, K.SCS M, 2 dingilli uzayabilir hidrolik dümenlenir low-loader semi treyler, K.SLL 2, 60 m3 damperli silobas semi-treyler, K.SSK 60 ve ADR’li paslanmaz çelik kimyasal taşımacılığına uygun tanker, K.SSC 30, yer alırken, Talson ise FNA sınıfı ATP sertifikalı hava kargosu treyleri Talson FNA vardı.

Kässbohrer fuarda 27 no’lu salonun E011 no’lu standında, Talson ise 27 nolu salonun E07 no’lu standında yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71