Aktifsped ADR’li Yatırımları için TIRSAN dedi

Aktifsped Uluslararası Nakliyat’a satışı yapılan 10 adet DAF CF 85.460 ve 15 adet Tırsan Tank Konteyner Şasi için teslimat töreni Comvex Ticari Araçlar fuarında Tırsan standında gerçekleştirildi. Törende Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman, Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur hazır bulundu.

Aktifsped ADR’li Yatırımları için TIRSAN dedi
banner95

Aktifsped Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ekin Tırman gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada ‘ADR mevzuatına uygun tank konteyner şasi satın almak bizim için çok önemli. Çünkü 2014 başından itibaren, tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınması sırasında araçların ADR mevzuatına uygun olması hakkındaki denetimler artacak ve cezai yaptırımlarla kontrol edilmeye başlanacak. Bizde tank konteyner şasi araçlarımızda sıvı, gaz ve tehlikeli maddelerin yasal mevzuata uygun şekilde taşımasını gerçekleştirmek istedik ve Tırsan’ı tercih ettik’ dedi.

Gerçekleştirilen törende Tırsan Satış Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız yaptığı açıklamada ‘Türkiye’de ADR mevzuatına uygun ilk tanker üretimini biz gerçekleştirdik. 2002 yılından bu yana ürettiğimiz mevzuata uygun tip onaylı tehlikeli madde taşıyan araçlarımızı, Kässbohrer markası ile başta Almanya olmak üzere, Avrupa ve Rusya’ya ihraç etmekteyiz’ dedi.

DAF’ın Yakıt ve Yol Performansından Çok Memnunuz

Türkiye’de farklı ve zor yol koşullarında taşımacılık yaptıklarını belirten Tırman ‘ DAF çekiciler bizim bu zorlu yol koşullarında taşıdığımız ürünleri güvenle ve tasarrufla taşımamızı sağlıyor. Yakıt sarfiyatı çok iyi ve yol performansından oldukça memnunuz’ dedi.

Dünyada sıvı dökme yük taşımacılığının en büyük lojistik firmalarından biri olan Hoyer Grup’un Türkiye temsilcisi olarak hizmet verdiklerini belirten Ekin Tırman ‘Hoyer Grup Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’da DAF ile yoğun iş birliği içerisindedir. Hoyer Grup tarafından Tırsan markası Türkiye’de partner olarak en ciddi, en güçlü ve hizmet kalitesi yüksek olan tek firma olarak görülmektedir. Bu nedenle Hoyer Grup’un yönlendirmeleri ve kendi deneyimlerimizin sonucunda DAF ve Tırsan ile çalışmak konusunda karar aldık. Tırsan markası zaten treyler anlamında Türkiye’nin en güçlü ve en geniş hizmet ağına sahip üreticisidir’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71