13 Adetlik Premium 460.19T teslimatı

Eze İnşaat, filosuna kattığı 13 adet Renault Trucks Premium 460.19 T çekici ile filosundaki Renault Trucks sayısını 84’e, toplam araç sayısını 118’e yükseltti.

13 Adetlik Premium 460.19T teslimatı
banner95
İnşaat, yol yapımı ve asfalt yapım çalışmaları alanında 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Eze İnşaat, 105 araçlık filsounu 13 adet Premium 460.19T Renault Çekici ile güçlendirdi. Alımlarla birlikte toplam araç sayısı 118’e, Renault Trucks araç sayısı ise 84’e yükseldi.
 
1986 yılında kurulan Metgün İnşaat’ın grup firması Eze İnşaat adına teslimat töreninde söz alan Melik Ezer, “Renault Trucks ile olan işbirliğimiz oldukça eski. Bu eski ve uzun süreli işbiriliğimizin temelinde ise Renault kamyonlarının dayanıklılığı ve yakıtta etkin tasarrufu oldukça önemli bir yere sahip. Filomuzda son gerçekleştirdiğimiz alımlarla birlikte toplamda 118 araç bulunuyor. Bu araçların 84’ü Renault Trucks marka. Bu sayı, işbirliğimizin bundan sonra da süreceğinin, yeni yatırımlarımızda da Renault Trucks ile çalışacağımızın habercisidir” dedi.
 
Renault Trucks adına törende Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Çoşkun Saraç, satışı gerçekleştiren Koçaslanlar Otomotiv adına Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Koçaslan, Koşaslan Otomotiv Şube Müdürleri Mesut Süzer ve Erdoğan Seymen ile VFS Finansman A.Ş. yetkilisi Ercan Bayar yer aldı. Törende söz alan Saraç, “Eze İnşaat ile Renault Trucks olarak uzun süredir birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar güçlü bir şekilde süren işbirliğimizin bugünden sonra da güçlenerek süreceğine inanıyorum. Bu işbirliğinin temelini ise yakıt tasarrufundaki etkinliği ve dayanıklılığı ile Renault Trucks oluşturuyor. Eze İnşaat’ın yatırımlarına bizimle devam edeceğini açıklıyor olması da bizi ayrıca gururlandırıyor. Yeni araçların hem ekonomimize hem de Eze İnşaat’a bol kazanç getirmesini temenni ederim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71