banner201

Yeni nesil 1202 Serisi, safkan yarış atı gibi

banner250

Linde MH’nin 2 tondan 3.5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, en son teknolojiyle tasarladığı yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftler bir çok sahada zorlu görevleri başarılı ile yerine getiriyor. Marka yöneticileri, 1202 serisini güçlü, seri ve dayanıklılığını safkan bir yarış atına benzetiyor.

Yeni nesil 1202 Serisi, safkan yarış atı gibi
banner231

Linde MH’nin yeni nesil 1202 serisinde bulunan H20 – H25 – H30 – H35 modelleri, maksimum performansla çalışabilmek için yüksek teknolojiye sahip birçok bileşenlerle dolatıldı. 1202 serisinin kalbinde, yüksek torklu yeni endüstriyel tip dizel motor bulunuyor. Güç kaybı olmaksızın gücü yürüyüş hidromotorlarına ve asansör hidroliklerine aktararak, operasyonlarınızı hem daha seri hem de daha performanslı ancak düşük yakıt tüketimiyle yürütmenizi sağlıyor.

1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftlerin uzun vardiyalarda zorlu şartlarda görevden göreve hızlı bir şekilde koşabilmesi için özel olarak tasarlanmış hidrostatik transmisyonu ve aktarma organları gerek yürüyüş gerekse asansörü operatörün isteğine uygun bir şekilde yüksek performansta çalıştırıyor.

Dayanıklı şasi ve kabinin yanı sıra tilt silindiri ve asansör profillerinin açılı yapısı sayesinde, artık operatör yüklerle çalışırken daha iyi görüş açısına sahip olup, gerek yükün gerekse forkliftin güvenliğini azami seviyede sağlıyor.

Tüm bu özellikler yeni nesil 1202 serisine olağanüstü dayanıklılık ve hatta daha yüksek çalışma kapasitesi bunuyor.

Daha da güçlendi!

Daha güçlü endüstriyel tip dizel motor ve daha seri hidrostatik transmisyona sahip yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftler, sınıfının standartlarını her açıdan yeniden belirliyor. İster limanda, ister üretimde, ister dış alanda, zorlu görevleri başarılı ile yerine getiriyor.

Safkan yarış atından da öte!

Marka yöneticileri, 1202 serisini güçlü, seri ve dayanıklılığını safkan bir yarış atına benzeterek, “Bir safkan yarış atının tek özelliği sürati, dayanıklılığı ve performansı değildir. Yarışı kazanmak için her zaman etrafında olanlardan farkında olması, sürücüsünün komutlarına anında tepki verebilmesi onu rakiplerinden ayırır. Bu bağlamda yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftlerinin onu diğerlerinden ayıran ve öne çıkaran birçok özelliği bulunuyor.” değerlendirmesini yapıyor.

Güçlü olduğu kadar bir o kadar da güvenli.

Yeni nesil 1202 serisinin optimize edilmiş tasarımı, operatörün görüş açısını genişletiyor - daha ince asansör profilleri arasından daha geniş bir görüş alanı sunuyor. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmenizde birçok açıdan daha iyi iş güvenliği demek.

banner95

Standart olarak Linde Connect Filo Yönetim Sistemiyle entegre

Ekipmanlarda standart bir özellik olarak sunulan ve bir veri aktarım ünitesi sayesinde, forklift sürekli olarak Linde Connect Filo Yönetim Sistemine bağlantı halindedir ve bütün operasyon verilerini doğrudan Linde Connect Filo Yönetim Sistemine iletiyor. Bu özellik sayesinde makinenin çalışma planları daha verimli yapılabilirken, planlı bakım duruşları da daha hassas bir şekilde organize edilebiliyor.

Yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forklifter, operatörün ihtiyaçlarını her açıdan karşılayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmış ve üretildi. Operatörün kabininde kontrol panelinden koltuğa kadar, her şey titizlikle ideal kullanım ve operatör ergonomisi düşünülerek tasarlandı.

Alman Ticaret Gazetesi VerkehrsRundschau’dan da H20-H35’e ödül!

Alman Ticaret Gazetesi VerkehrsRundschau; yeni nesil 1202 seri içten yanmalı motorlu forkliftleri zorlu ve güncel performans testlerine sokarak, neredeyse tam puan olan 1,4 ile ödüllendirdi.

17 kriter üzerinden özel bir sahada yapılan bu zorlu testte, 3 operatör ve 32 paletli yarı römorkun yükleme ve boşaltılması simüle edilerek ekipmanların toplam istifleme performansı, enerji tüketimi ve kullanım rahatlığı en üst limitlerine kadar zorlanıyor.

Yüksek konfor, ergonomik tasarımıyla ve güçlü emniyet sistemlerine sahip yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftlerin en zorlu koşullarda dahi sergilediği olağanüstü performans göz doldurdu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 18:08

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178