banner126

“Titanyum Gücündeyim Çünkü” diyorsan

Castrol EDGE Türkiye Facebook sayfası üzerinden #TitanyumGücündeyimÇünkü hashtag’i ile kendini en iyi ifade eden katılımcılar, Sinan Güler ile basketbol oynama, şampiyon ralli pilotu Orhan Avcıoğlu ile co-drive ve Internet Ekipler Amiri olarak tanınan bilişim dünyasının renkli yüzü Serdar Kuzuloğlu ile birlikte sohbet etmek gibi farklı deneyimler yaşayacaklar.

banner179
“Titanyum Gücündeyim Çünkü” diyorsan
banner95

Castrol, Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, şimdiye kadar üretilen en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE için ürünün özelliklerini kişilerin günlük yaşamıyla birleştiren yaratıcı bir kampanya düzenledi. Gücünü dünyanın en hafif ve en dayanıklı elementi titanyumdan alan Castrol EDGE, “Titanyum Gücünde Yaşayanlar” ile her biri alanında farklılaşan profesyonelleri buluşturuyor. Castrol EDGE Facebook sayfası üzerinden yürütülecek olan kampanyada  Titanyum gücünde olduğunu en iyi ifade eden katılımcılar, milli basketbolcu Sinan Güler, şampiyon ralli pilotu Orhan Avcıoğlu ve Internet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu ile benzersiz deneyimler yaşayacaklar.

“Castrol EDGE ile Titanyum Gücünde Yaşayanlar” kampanyasının yüzü olan her üç isim de otomobillerine tutkuyla bağlı olmalarının yanında Titanyum Gücünde Yaşama konusunu kendi özgün tarzları ve profesyonel deneyimleriyle Castrol markasının takipçilerine aktarıyorlar.  Titanyum Gücünde Yaşayanlar deneyimine katılmak için https://www.facebook.com/CastrolEDGETurkiye adresindeki kampanya sayfasına girerek tercih ettikleri deneyimi seçip üç isimden birinin fotoğrafını tıkladıktan sonra ilgili konuda “Titanyum Gücünde” olduklarını gösteren bir metni forma yazmaları yeterli oluyor. Jüri tarafından etkileyicilik ve özgünlük kriterlerine göre değerlendirilecek metinler arasında kazananlar yine Castrol EDGE Türkiye Facebook sayfasında yayınlanacak. Her kategoride ilk 10 dereceye girenler milli basketbolcu Sinan Güler'le basketbol maçı yapma şansına sahip olacak. Talihliler, Castrol Ford Rally Team Türkiye pilotları Orhan Avcıoglu ve Murat Bostancı ile co-drive aktivitesi yaparken, Serdar Kuzuoğlu ile yemek eşliğinde sohbet etme hakkı kazanacaklar. İstanbul dışından gelecek olan katılımcıların yol ve konaklama masrafları da Castrol Türkiye tarafından karşılanacak.

 

banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178