banner126

TİM'in verilerine göre ilk yüzde

Türkiye ihracatının çatı örgütü olan Türkiye İhracatçılar Meclisi 2013 yılı ihracatında 60.000 ihracatçı firma arasından ilk 100 firma içine giren PETLAS 73. Sırada yer alarak bir kez daha kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış oldu.

TİM'in verilerine göre ilk yüzde
banner95

Türkiye İhracatçılar Meclisi, bu araştırma ile İhracatçı  İlk 1000 firmanın sektör ve ülke bazlı ihracatı, sermaye dağılımları, iç satış, kârlılık, insan kaynağı, yatırım, pazarlama  ve kapasite kullanımı vb. birçok konuda ihracat performans araştırmasını yapmış ve ilk 100 firma arasında PETLAS 73. Sıraya girerek “TÜRKİYENİN LASTİĞİ” sloganı ile başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Ar-Ge ye ciddi yatırımlar yapan PETLAS bir kez daha ihracat yolunda emin adımlarla ilerlediğini yaptığı yatırımlar ile dünya piyasasında söz sahibi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

Gerek istihdam gerekse yaptığı yatırımlar ile üretim bandını Avrupa standartlarının üstüne çıkaran PETLAS ihracat performansını sürekli yükseltmiş ve kalitesini sürekli bir adım öteye taşıyarak bu başarıya imza atmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER