banner126

Ruukki zorlu koşullar için yeni ürün geliştirdi

Finlandiyalı özel çelik üreticisi Ruukki, yüksek güçlü yapısal çeliklerden oluşan Optim portföyünü geliştirilmiş darbe dayanıklılığına sahip yapısal bir çelik olan Optim 700 QL1 ile geliştirdi.

Ruukki zorlu koşullar için yeni  ürün geliştirdi
banner95

Optim 700 QL1'in -60oC sıcaklıkta test edilen darbe dayanıklılığı en zorlu koşullarda ve sıfırın altındaki sıcaklıklarda kullanım için uygun olmasını sağlıyor. Vinçler ve yük taşıyan yapılarda kullanılan yeni Optim 700 QL1,aynı zamanda iskelet yapıları ve ağır makine bileşenlerinin kullanıldığı uygulamalar için de ideal.

Ultra yüksek dayanımlı çelik geliştirme alanında önde gelen şirketlerden olan Ruukki, 2002 yılından bu yana ürettiği Optim inşaat çeliklerini en zorlu koşullar için geliştirdi. Pazardaki en ince ultra yüksek güçlü yapısal çelikleri içeren Ruukki, EN 10025-6+A1 standardına uygunluk gösteren yeni Optim 700 QL1 ile 6,00 – 60,00 mm. kalınlık aralığına ulaşıyor. Optim 700 QL1 yapısal çeliğin gücü ve darbe dayanıklılığı en zorlu koşullarda çalışan kaldırma ekipmanları için yük taşıma kapasitesi sağlamakla birlikte, en düşük sıcaklıklarda bile yürürlükteki güvenlik kriterlerini karşılıyor.Ayrıca Ruukki, yerel teknik ve uygulama desteğiyle de her zaman müşterilerinin yanında olabiliyor. Hızlı ve güvenilir teslimat, 30'dan fazla ülkede kapsamlı bir dağıtım ve bayi ağı tarafından garanti ediliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140