banner201

Knorr-Bremse ile Schmitz Cargobull arasında büyük anlaşma

Knorr-Bremse ile Schmitz Cargobull tedarik sözleşmesini uzatarak çift haneli bir anlaşmaya imza attılar. Devam eden tedarik sözleşmesi mevcut treyler havalı disk fren teknolojisi ST7’yi ve treylere özgü yeni disk fren tasarımı NEXTT’e geçişi içeriyor.

banner179
Knorr-Bremse ile Schmitz Cargobull arasında büyük anlaşma
banner95

Demiryolu ve ticari araçlar için dünyanın önde gelen fren ve diğer sistem üreticisi Knorr-Bremse ve yarı römork pazarında Avrupa’nın en çok satan markası Schmitz Cargobull, tedarik anlaşmasını uzattı. Önümüzdeki birkaç yıl süresince Knorr-Bremse, Schmitz Cargobull'a mevcut ST7 treyler havalı disk fren teknolojisini tedarik edecek. Tedarik sözleşmesi ayrıca bu zaman aralığında üretimin başlamasından sonra treylere özgü yeni disk fren tasarımı NEXTT'e geçişi de içeriyor.

Knorr-Bremse Ticari Araç Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Jürgen Steinberger, bu takip sözleşmesini kazandıkları için çok mutlu olduğunu ifade ederek “Yeni tedarik anlaşması aynı zamanda Schmitz Cargobull ile uzun süredir devam eden işbirliğimizde bir diğer kilometre taşını işaret etmektedir. Knorr-Bremse ve Schmitz Cargobull tekerlekli freni uygulamalarında ve aynı zamanda fren kontrolü ve şasi yönetimi alanlarında uzun yıllardır ortak olarak çalışıyor” şeklinde konuştu.

20 yıldır Knorr-Bremse'nin müşterisi olan Schmitz Cargobull, piyasaya sürülecek NEXTT'in ilk müşterileri arasında yer alıyor. Treylere özgü yeni disk fren tasarımı spesifik müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik geliştirildi. NEXTT sadece daha kompakt ve daha hafif olmakla birlikte, aynı zamanda farklı bölgesel gereksinimlere uyum sağlama açısından da daha esnek özelliğe sahip.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 11:20

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178