banner126

Ekstra güvenlik için fren balataları

Fren balataları, çekici ve treylerin güvenliği için büyük önem taşıyor. Bu nedenle SAF- HOLLAND, disk frenlerinin daima yüksek kalite ve dayanıklılıkta olmasını garanti ediyor.

banner179
Ekstra güvenlik için fren balataları
banner95

Aşınma, fren balatalarının genellikle kamyon ve treyler akslarında değiştirilmesi gereken ilk parçalar olduğu anlamına geliyor. Bu parçalar, çok yüksek kuvvetlere ve yüklere maruz kalıyor ve sürtünme malzemesine çok yükleniyor.

Fren balataları, kuru sıcak alanların yanı sıra çok soğuk ve yağışlı bölgelerde de çalışırken birkaç yüz santigrat derecelik çalışma sıcaklıklarına ulaşıyorlar. SAF-HOLLAND Avrupa Ürün Yönetimi / Satış Sonrası Kalite Direktörü Markus Prößler konuyla ilgili olarak; “SAF-HOLLAND'ın fren balataları, tam olarak bu durumlar için geliştirildi. Performans ve dayanıklılık, bizim önceliğimiz” diyor.

Çevre dostu materyaller

SAF-HOLLAND fren balataları, titiz ve zorlu testleri geçerek her türlü ısı aralığında çok düşük aşınma gösterdiklerini kanıtlamıştır. Bu sayede, araçların yolda daha fazla hizmet vermeleri, filo yöneticileri ve araç sahiplerinin işletim tasarruf sağlaması mümkün oluyor. Fren balatalarının gereklilikleri göz önünde bulundurulduğunda çevresel ve sağlık yönleri de önemli rol oynuyor. Prößler.; “SAF-HOLLAND, müşteri, kullanıcı ve çalışanları söz konusu olduğunda çevre koruma ve sağlıkla ilgili tüm konuları büyük titizlikle ele alıyor” diye belirtiyor. SAF- HOLLAND disk fren balataları, ağır metallerden, organik çözücü ve antimonlardan arındırılıyor. Yetkili test enstitüleri tarafından onaylandığı üzere ECE R90 Yönetmeliği’nin gerekliliklerine uygun olarak sunuluyor.

Her uygulama için doğru balatalar

SAF-HOLLAND disk fren balataları, 19.5 “ve 22.5” ölçülerindeki SAF, HALDEX, KNORR ve WABCO markalarının kamyon ve treyler frenleri için mevcut. Müşteriler, her bir uygulama için tam olarak doğru disk fren balatalarına uyum sağlayan farklı sürtünme malzemeleri arasından seçim yapabiliyor: SAF577 birinci sınıf kalite, performans ve dayanıklılık için tasarlanırken, SAF567 uygun bütçeli versiyonu iyi bir fiyat-performans oranı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 20:02
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178