banner126

Dünyanın markalarını buluşturmaya devam ediyor

Frankfurt ve Şanghay’dan sonra otomotiv sektörünün üçüncü en büyük fuarı olan Automechanika İstanbul, hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısıyla yeni bir rekora daha imza attı. 09-12 Nisan tarihleri arasında 46.382 ziyaretçiyi ağırlayan fuara Hıdır Usta Motorlu Araçlar da katıldı.

banner179
Dünyanın markalarını buluşturmaya devam ediyor
banner95

İki yıl aranın ardından 9. Hall’ün girişindeki standında yurtiçi ve yurtdışından misafirlerini ağırlayan Hıdır Usta, fuar öncesinde de kapsamlı bir ön hazırlık yaptı. Standında temsilcisi olduğu 60 dünya markasını ziyaretçileriyle buluşturan şirket, satış ekibinin yanısıra şube sorumluları ve üst düzey yöneticileriyle tam kadro fuarda yer aldı.  

Fuarın Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortakları ile bir araya geldikleri önemli bir platform olduğunu söyleyen Hıdır Usta Motorlu Araçlar Genel Müdürü Rıza Şahin, yeni işbirliklerine dönük adımlar da attıklarına işaret etti. Şahin, profesyonel ziyaretçi yapısı sebebiyle Automechanika İstanbul’un ürün yelpazelerini genişletmek ve tedarikçi ağlarını güçlendirmek adına da büyük katkı sunduğunun altını çizdi.Fuardan Notlar
Hıdır Usta’nın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan standın dış cephesinde 12 metrekarelik bir LED ekran yer aldı. Bu dev ekranı ‘standının vitrini’ olarak konumlandıran Hıdır Usta, yeni tanıtım filmini de fuar boyunca ziyaretçilerle paylaştı. Tüm fuar ziyaretçilerine pop-corn ikramında da bulunan şirketin fuarın 3. günü düzenlediği kokteyle ise 300’e yakın davetli katıldı. 

Oculus İle Keyifli Dakikalar 

Hıdır Usta’nın misafirleri Oculus olarak bilinen Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nü bir denge oyunu ile deneyimleme fırsatı buldu. Sanal bir dünyanın kapılarını aralayan gözlüğün dijital ortamla entegrasyonu oldukça hassas olduğundan, kullanım esnasında; katılımcılar, normal görme ve derinlik algısını birebir tecrübe edebildi. Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören ve Hıdır Usta için özel olarak modellenen denge oyunu, keyifli anlara da sahne oldu.

Yedek Parça Tırı!
Şirketin süprizleri bunlarla da sınırlı değildi. Türkiye'de sadece 2 adet bulunan ve Yedek Parça Deposu konseptiyle giydirilen Mercedes-Benz Sprinter çekici fuar alanı girişinde ziyaretçilerle buluştu. Mini TIR oldukça dikkat çekti.

Hıdır Usta Motorlu Araçlar Genel Müdürü Rıza Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Şahin ve Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Şahin.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178