banner201

Crown, Dieci ve Komatsu gündemi değerlendirdi

Temsa İş Makinaları, endüstriyel ürünler birimi çalışmalarını paylaşmak amacıyla, 22 Şubat’ta bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Pandemi sebebiyle çevrimiçi gerçekleşen toplantıda Temsa İş Makinaları Endüstriyel Ürünler Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Bülent Beleda, endüstriyel ürünler için distribütörlüklerini yürüttükleri Crown Depo Çözümleri, Dieci ve Komatsu forkliftler hakkında gündem konularını paylaştı, 2021 yılında pazara sunacakları yeni ürünlerin müjdesini verdi. Beleda, konuşmasında Temsa İş Makinaları’nın bir satış şirketinden öte bir hizmet şirketi olduğunun da altını çizerek; pandeminin ekonomik etkilerinin hissedildiği bu dönemde iş ortaklarının finansal yükünü azaltmak ve çözüm sunmak için ödeme kolaylığı sunan kampanyalar düzenlediklerini, pandemi süresince kesintisiz hizmet vermek amacıyla dijital iş modellerini geliştirdiklerini ve mobil servis ağını genişlettiklerini belirtti.

banner179
Crown, Dieci ve Komatsu gündemi değerlendirdi
banner95

Beleda şunları söyledi: “2020’de pandemi döneminde tedarik zincirinin, depolamanın ne kadar önemli ve kritik bir süreç olduğunu yaşayarak gördük. Bu süreçte tedarik zincirinin aksamaması için depo yönetiminin ve doğru ekipman kullanımının önemi ortaya çıktı. Biz uzman ekibimizle depoların fiziki ortamını ve uygulama gereksinimlerini yerinde analiz ederek iş ortaklarımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Depolardaki uygulama gereksinimlerini ise geniş ürün yelpazemizle rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Kampanyalarımız ve finansman desteğimiz ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kullanım sırasında eğitim ve bakım desteklerimizle ürünlerimizin uzun süre, yüksek verimlilikle çalışmasını sağlıyoruz. Kısacası her ihtiyaçlarında müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz.”

Depo çözümlerinin güçlü ve köklü markası Crown Depo Çözümleri ile Temsa İş Makinaları iş birliği 2017 yılında başladı. Zengin ürün gamında akülü forklift, dar alan sipariş toplayıcı, istifleyici, transpalet, reach truck gibi depolarda gereksinim duyulabilecek tüm ekipmanlara sahip Crown Depo Çözümleri; teknolojinin gücünü tasarımlarına uygulayarak depolama çözümlerinde devrim yaratan yeniliklere imza atıyor. 75 yıllık tecrübeye sahip Crown’un 100’den fazla global tasarım ödülü bulunuyor. Crown Depo Çözümleri’nin ürünleri dayanıklılıklarının yanı sıra, fonksiyonellik ve estetikten taviz vermeyen tasarımları ile öne çıkıyor. “Depolamanın Çözüm Deposu” mottosuyla hizmet veren Crown Depo Çözümleri yenilikçi çözümleri arasında operatörün uzaktan kumandalı eldivenle sipariş toplayıcıyı hareket ettirebildiği giyilebilir QuickPick Remote sipariş toplama teknolojisi, operatörün konforunu ve dolayısıyla verimliliği artıran ağırlığa göre ayarlanabilen ve Crown platformlu akülü transpaletlerinde bulunan FlexRide süspansiyon sistemi ya da makinaya rafların kodu verilerek parça numarası girildiğinde dar alan sipariş toplayıcı asansörünün otomatik olarak rafa ulaşmasını sağlayan Auto Positioning System de sayılabilir. Crown Depo Çözümleri sunmuş olduğu InfoLink filo yönetim sistemi ise depoda çalışan makinalara kablosuz olarak bağlanarak kullanıcılara verileri anlık olarak izlemelerine olanak tanıyor. Tüm bu verilere tablet veya bilgisayardan kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde rahatlıkla erişilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar depolarını yönetirken bu verilere dayalı aksiyon planlarını hazırlayabiliyor.

Temsa İş Makinaları Endüstriyel Ürünler Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Bülent Beleda, basın toplantısında Mayıs 2021’de ürün yelpazesine dahil edecekleri yeni Komatsu beko loder modelleri hakkında da bilgi verdi; Türkiye pazarına sunacakları yenilenen beko loder modellerinin teknik özellikleri ve donanımının kullanıcıları memnun edeceğini belirtti.

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178