banner126

Continental’e Reifen 2014’te yoğun ilgi

Almanya’nın Essen şehrinde 27 – 30 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Reifen 2014 Uluslararası Araç Lastiği Fuarı’nda Continental ürünleri ve Türkiye’de bu yıl tanıtımını yaptığı Matador lastikleri ile büyük ilgi gördü.

Continental’e  Reifen 2014’te yoğun ilgi
banner95

Continental, Conti 5 Ailesi ürünleriyle 2730 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Essen şehrinde düzenlenen Reifen 2014’te yer aldı. Continental fuarda Conti 5 serisi ve bu yıl Türkiye pazarında da satışa sunmaya başladığı  Matador lastikleri ile yer aldı.  

Güvenliği Sürüş Keyfi

Continental’in Conti 5 serisi altında yer alan ContiSportContact 5, ContiSportContact 5P, ContiPremiumContact 5, ContiCrossContact UHP ve ContiSportContact 5 SUV ürünleri otomobil severlerden ilgi görmeye devam ediyor. ContiPremiumContact 5, düşük yuvarlanma direnci, uzun hizmet ömrü, mükemmel yol tutuşu ve kısa fren mesafesiyle öne çıkıyor. ContiSportContact 5, Continental’in hem spor otomobiller hem de sportif sürüş karakteristiklerine sahip SUV araçlarda tüm beklentileri karşılıyor. Ön ve arka aksların gerektirdiği şartları sağlamak için farklılaştırılan ContiSportContact 5 P ise 18 inçten başlayan boyutlarda tüketicilere sunuluyor. 4x4 araçlar için en iyi performansı sunan ContiCrossContact UHP ve SUV araçlar için özel tasarlanan ContiSportContact 5 SUV da benzersiz özellikleriyle öne çıkıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER