banner201

 Bulung, Koçtur ve Valour Lojistik'in lastiklerini Michelin yönetecek

banner233

Michelin; Bulung Lojistik, Koçtur Lojistik ve Valour Lojistik firmalarının lastik yönetimi, verimliliği, güvenliği ve bakımını içeren bir anlaşma imzaladı. Yapılan işbirlikleriyle ilgili konuşan Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Ülke Satış Direktörü Erol Şimşir “Michelin’in filolar için özel olarak tasarladığı kilometre bazlı lastik yönetim modeliyle filolarının lastik yönetimini kolaylaştıracak bakım ve sürüş güvenliği çözümleriyle operasyonel verimliliğini optimize ederken, yönetim maliyetlerini de düşürmüş oluyoruz” dedi. 

 Bulung, Koçtur ve Valour Lojistik'in lastiklerini Michelin yönetecek
banner231

Koçtur Lojistik de Michelin ile çalışmaya başladı

banner95

1998 yılında kurulan Avrupa, Asya ve Ortadoğu, arasında karşılıklı komple ve parsiyel hizmeti sunan Koçtur Lojistik, 230 araçlık filosu için Michelin ile anlaşma imzaladı. 160 çalışanı ve 200’ün üzerinde araç filosu ile Karadeniz Bölgesi’nin en büyük araç filosuna sahip Koçtur Lojistik, 20 yılı aşkın süredir dünyaca ünlü pek çok markanın lojistik çözüm ortağı olarak özellikle Orta Avrupa bölgesinde söz sahibi. İşbirliği kapsamında Michelin, Koçtur Lojistik’in araç filosunun lastik yönetimi, verimliliği, güvenliği ve bakımını üstlenmiş oldu. Anlaşma sayesinde Koçtur Lojistik filolarının verimliliğini optimize ederken, kolaylaşan lastik yönetimine ek olarak   bakım ve tam güvenlikle de operasyonel maliyetleri de düşürmüş olacak

Avrupa, Orta Doğu ve BDT’de faaliyet gösteren Valour Lojistik Michelin’i seçti

Lastik yönetimini Michelin’e emanet edet Valour lojistik müşterilerine kara taşımacılığı, demiryolu ve deniz taşımacılığı yoluyla uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sunuyor. Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkelerindeki yük taşımacılığı hizmeti sunan Valour Lojistik, uluslararası standartlara (Euro 6, ISO Konteyner ve diğerleri) uygun nakliye araçlarının yanı sıra, taşımacılığın sürekli hazırlığı ve kusursuz performansına da özel önem vererek hizmetlerini gerçekleştiriyor. Yeni iş birliği kapsamında Valour Lojistik’in   karayolu araç filosu, Michelin’in geniş hizmet ağından faydalanacak. Böylece Valour Lojistik, Michelin’in araçları için özel olarak tasarladığı kilometre bazlı lastik yönetim modeliyle filolarının elverişliliğini optimize ederken, lastik yönetimini kolaylaştıracak, bakım ve tam güvenlikle de operasyonel maliyetlerini de düşürmüş olacak. 

Bulung Lojistik ile işbirliği 2024 yılı sonuna kadar uzatıldı

Michelin, 2012 yılında Avrupa, Türkiye ve Orta Asya arasında köprü kurma misyonuyla kurulan ve nakliye, satın alma ve gümrükleme alanlarında hizmet sunan Viyana merkezli ve Türkiye’de hızla büyüyen Bulung Lojistik ile 2018 yılından bu yana süregelen işbirliğini 2024 yılı sonuna kadar uzattı. Bu işbirliği ile Bulung Lojistik, Michelin’in filolara özel olarak tasarladığı lastik yönetim hizmetinden faydalanmaya ve operasyonel verimliliğini artırmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2022, 12:21

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178