banner126

ASG TIR Marketi, Bulgaristan’da hizmete açıldı

Yüzde 100 Türk firması olan ASG, Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde TIR marketi açtı. Türkiye ile Avrupa arasındaki uluslararası karayolu taşımacılığı güzergahında yer alan TIR marketinde Nevpa, Marshall, Tatko ve Abdulkadir Ozcan markaları da yer alıyor. Kamyon, çekici ve treylerin her türlü servis ve yedek parça ihtiyacına yönelik olarak hizmet verilecek ASG TIR marketi, 1500 metrekare kapalı alana sahip. Merkezin ayrıca 500 metrekarelik showroom da bulunuyor.

ASG TIR Marketi,  Bulgaristan’da hizmete açıldı
banner95

Kasım ayında hizmete açılan ASG TIR Marketi sahibi Mümin Mehmetoğlu, yeni merkezle ilgili yaptığı açıklamada “Plovdiv, Bulgaristan’ın ikinci büyük şehri. Daha da önemlisi burası Türkiye ile Avrupa arasındaki araçların kullandığı bir güzergah. ASG TIR Marketi ile Türkiye’deki taşımacılar güvenilir hizmeti Bulgaristan’da da alabilecek. Ayrıca Türkiye’deki markaları hem Bulgaristan’a hem de çevre ülkelere ulaştırabileceğiz.” şeklinde konuştu. ASG TIR Marketi’nde servis hizmetinde, yedek parça, kaporta boya, kaplama, fren sistemi, elektrik gibi A’dan Z’ye hizmet veriliyor.

2015 yılında nakliyeciler 7/ 24 hizmet alacak

ASG TIR Marketi 2015 yılında yapacağı yatırımla var olan servis yatırımına ek olarak 2 bin metrekare daha servis yeri açmayı planlıyor. 2015 yılının mart ayında açılması planlanan serviste özellikle nakliyeciler 7 gün 24 saat hizmet alabilecekler. Açılacak yeni servisle birlikte çok sayıda tır aynı anda servis hizmeti alabilecek. Diğer yandan nakliyecilerin çok ihtiyaç duyduğu mobil hizmeti iş ve zaman kayıplarını da en aza indirecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent
Bülent - 4 yıl Önce

Hayırlı olmasını dileriz.
Biz, Rampa ve dorse takozlar üretmekte olan firmayız.
Siz değerli marketinizde yer almaktan memnunluk duyarız.
www.medikaucuk.com
bulent.es@medikaucuk.com

Metin kara
Metin kara - 2 yıl Önce

Size nasıl ulaşabiliriz, tır motor parcaları mevcutmu?

SIRADAKİ HABER