Artık fiyat sorgulama hizmeti de sunuyor

Michelin, kullanıcıları için büyük kolaylık sağlayan seçenekler sunmaya devam ediyor. michelin.com.tr “Lastik Seçici” uygulamasına fiyat sorgulama seçeneğini de ekleyen Michelin, bu sayede site ziyaretçilerinin araçları için en uygun ve kullanışlı lastiğin hangisi olduğu hakkında bilgilendiriyor.

Artık  fiyat sorgulama hizmeti de sunuyor
banner95

 Michelin “Lastik Seçici” uygulaması, önerilen lastiklerin Michelin tarafından tavsiye edilen Türkiye’deki KDV dâhil birim satış fiyatı bilgisini de verecek.

Üstelik “Lastik Seçici” uygulaması sürücülere sadece birkaç tıkla ulaşılabilecek kadar kolay bir hizmet sunuyor. Ziyaretçilerin www.michelin.com.tr üzerinden ulaşabildikleri uygulamada, lastik ebat bilgileri ya da araç bilgilerini tercih edilen lastik türü ile beraber (yaz/kış) belirtilerek önerilen lastik ve lastiğin KDV dâhil birim fiyatı öğrenilebiliyor.

Kullanıcılar online sorgulamanın yanı sıra daha detaylı bilgi için de “Bayi Bulucu” uygulaması ile kendilerine en yakın lokasyondaki Michelin Yetkili Bayilerini listeleyip, iletişim bilgilerine ulaşabiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71