banner201

3,5 tondan 5 tona kadar yüklerin çözümü Yeni nesil H35-H50 forkliftlerde

banner233

Linde MH’nin 3,5 tondan 5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip yeni forkliftleri, operasyon süresinin kısıtlı, yüklerin ise ağır olduğu koşullarda gücü ve verimliliği bir arada sunuyor. Bir önceki modele göre yüzde 5 daha az yakıt harcayan H35 – H50 modelleri, rakiplerine oranla operasyon maliyetlerini minimize ederek, rekabet avantajı sağlıyor.

3,5 tondan 5 tona kadar yüklerin çözümü Yeni nesil H35-H50 forkliftlerde
banner231


Linde MH’nin 3,5 tondan 5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, en son dijital teknolojiyle tasarladığı yeni nesil H35 – H50 içten yanmalı motorlu forkliftleri maksimum performansla çalışabilmek için yüksek teknolojiye sahip birçok bileşenlerle donatıldı.

Yeni modellerin kalbinde, yüksek verimli endüstriyel dizel motor bulunuyor. Güç kaybı olmaksızın gücü yürüyüş hidromotorlarına ve asansör hidroliklerine aktararak, operasyonların hem daha seri hem de daha performanslı ancak düşük yakıt tüketimiyle yürütmenizi sağlıyor.

Uzun vardiyalarda zorlu şartlarda görevden göreve hızlı bir şekilde koşabilmesi için özel olarak tasarlanmış hidrostatik transmisyonu ve aktarma organları gerek yürüyüş gerekse asansörü operatörün isteğine uygun bir şekilde yüksek performansta çalıştırıyor.

Dayanıklı şasi ve kabinin yanı sıra tilt silindiri ve asansör profillerinin açılı yapısı sayesinde, artık operatör yüklerle çalışırken daha iyi görüş açısına sahip olup, gerek yükün gerekse forkliftin güvenliğini azami seviyede sağlıyor.

Tüm bu özellikler yeni nesil H35 – H50 modellerine yüksek dayanıklılık ve hatta daha yüksek çalışma kapasitesi sunuyor.

Hem güçlü hem de daha verimli!

Verimli intralojistik faaliyetleri için özel olarak tasarlanmış güçlü endüstriyel tip dizel motor ve daha seri hidrostatik transmisyona sahip yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftler, sınıfının standartlarını her açıdan yeniden belirliyor. Liman, üretim, dış sahada, zorlu görevlerin olduğu yerde güvenilir bir çözüm olarak duruyor. Bu zorlu görevleri gerçekleştirirken, bir önceki modele göre yüzde 5 daha az yakıt harcayan H35 – H50 modelleri, rakiplerine oranla operasyon maliyetlerinizi minimize ederek, size işlerinizde rekabet avantajı sağlıyor.

Forkliftten öte!

Linde MH yetkilileri, bir forkliftin tek özelliğinin hızı, dayanıklılığı ve performansı olmadığını dile getirerek, “Görevini güvenle yerine getirebilmek için operatörünün her zaman etrafında olanlardan farkında olmasına olanak sağlarken, operatörünün komutlarına anında tepki verebilmesi onu rakiplerinden ayırır. Bu bağlamda yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftlerinin onu diğerlerinden ayıran ve öne çıkaran birçok özelliği bulunmaktadır” diyor.

Güçlü olduğu kadar bir o kadar da güvenli

banner95

Yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftlerin optimize edilmiş tasarımı, operatörün görüş açısını genişletiyor - daha ince asansör profilleri arasından daha geniş bir görüş alanı sunuyor. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmenizde birçok açıdan daha iyi iş güvenliği demektir.

Buna ek olarak bir önceki modele göre aynı model varyantında artırılmış yük merkezi sayesinde daha dengeli olan H35 – H50 modeli hem operatörü hem de ekipmanı maksimum seviyede koruyor.

Standart olarak Linde Connect Filo Yönetim Sistemiyle entegre

Ekipmanlarda standart bir özellik olarak sunulan ve bir veri aktarım ünitesi sayesinde, forklift sürekli olarak Linde Connect Filo Yönetim Sistemine bağlantı halinde ve bütün operasyon verilerini doğrudan Linde Connect Filo Yönetim Sistemine iletir. Bu özellik sayesinde makinenin çalışma planları daha verimli yapılabilirken, planlı bakım duruşları da daha hassas bir şekilde organize edilebiliyor.

Detaylara dikkat!

Yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftlerin, operatörün ihtiyaçlarını her açıdan karşılayacak şekilde ergonomik olarak tasarlandı ve üretildi. Operatörün kabininde kontrol panelinden koltuğa kadar, her şey titizlikle ideal kullanım ve operatör ergonomisi düşünülerek tasarlandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2022, 20:36

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178