Yük taşımacılığının lideri oldu

UPS (NYSE:UPS), Mastio&Company tarafından 6.sı gerçekleştirilen sektör performansı değerlendirme çalışmasında, yük taşımacılığında liderlik konumunu elde etti.

Yük taşımacılığının lideri oldu
banner95

UPS Tedarik Zinciri Çözümleri bölümünün başkanı Philippe Gilbert, “UPS’in Freight Forwarding birimi olarak, müşterilerimizin, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin geri bildirimlerini önemsiyoruz, kültürümüzü ve hizmetlerimizi bu doğrultuda dönüştürüyoruz,” dedi. Gilbert sözlerine şu şekilde devam etti: “Sektörde elde ettiğimiz bu liderlikdünya genelinde çalışanlarımızın inanılmaz çabalarının bir kanıtıdır ve aynı zamanda, hava ve deniz taşımacılığının 2018 yılı dördüncü çeyrek işletme kârımıza sağladığı önemli katkıların bir sonucudur.”

Mastio’nun güvenli gözetim zinciri, zamanında teslimat ve operasyonel uygulama odaklı ölçümler dahil olmak üzere, en yüksek değeri sunan alanları tanımladığı bu çalışmasında, UPS tüm bu kriterlerde liderlik gösteriyor. Freight forwarding karar vericileri de işletmeleri için memnuniyet ve değeri artıran kritik unsurlar olarak, gönderi takibi ve anlıkbildirim vermeyi öne çıkarıyor.

UPS Freight Forwarding birimi, müşterilerin bu unsurlara odaklanmasından yola çıkarak, çeşitli modlarda görüntüleme ile birlikte gönderi ve sipariş formu düzeyinde takip imkânı sağlayan bir platform olan Flex Global View için yeni bir düzenleme yapılacağını duyuruyor. UPS, neredeyse her altı haftada bir bu platform için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor ve en son olarak, raporlama panolarını geliştirmenin yanı sıra desteklenen dil sayısını da artırıyor.

En sonyapılan güncelleme, müşterilerin gönderiler, gümrük girdileri, antrepo envanteri ve satın alma emirleri gibi tedarik zinciri bilgilerine daha kolay erişmesine imkân tanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71