Yılın Sürücüsü OMSAN’dan

Ford Sürüş Akademisi tarafından 13 – 14 Mayıs 2014 tarihlerinde düzenlenen “Ford Trucks Yılın Sürücüsü Yarışması”nda Omsan sürücüsü Mehmet Aygül çekici kategorisinde birinci seçildi.

Yılın Sürücüsü OMSAN’dan
banner95

Kamyon ve çekici olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışmada, aday sürücüler öncelikle yazılı bir sınava tabi tutulmuş, daha sonra ekonomik ve güvenli sürüş konusunda çeşitli testlerle bilgi ve becerilerini sergilemişlerdir. “Yılın Sürücüsü”, Ekonomik Sürüş,  Geri Park, Yanal Park, Düz Çizgi Geçişi, Şerit Değiştirme, Genişlik Tahmini ve Nokta Duruşu’ndan oluşan kriterlere göre seçildi.

Çekici kategorisinde “Yılın Sürücüsü”nün Omsan’dan seçilmiş olmasından dolayı gurur duyduğunu belirten Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, sürücülerin omsan ailesinin önemli üyeleri olduğunu ve çok iyi bir eğitim programından geçirildiğini belirtti. Geçtiğimiz yıl Omsan mühendisleri tarafından geliştirilen Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörünün sürücü eğitimlerinde kendilerine büyük kolaylık sağladığını ifade eden Küçükertan, eğitimler ile bilgi ve becerilerini sürekli artıran sürücülerin Omsan markasının önemli bir dayanağı olduğunu da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71