Yeşil lojistik ödülleri sahiplerini bulacak

DKV Euro Service sponsorluğunda düzenlenen "The Eco Performance Award" (Eko Performans Ödülü) 24 Eylül 2014 tarihinde Hannover'de yedinci kez sahiplerini bulacak. Lojistik sektöründeki sosyal ve çevresel duyarlılığa sahip olan firmalara verilecek ödülün toplam tutarı 10 Bin Euro.

Yeşil lojistik ödülleri sahiplerini bulacak
banner95

Dalında başlı başına bir marka haline gelen ve İsviçre St. Gallen Üniversitesi'nin bilimsel destekçisi olduğu Eko Performans Ödülü için geri sayıma girildi. 2007 yılından bu yana verilen ödülü kazanan firmanın bunu çevre yararına projelerde kullanması şart koşuluyor.
 
Ekonomi, bilim ve siyaset dünyasından uzmanların oluşturduğu jüri, kendilerine ulaşan çalışmaları birkaç ay boyunca ayrıntılı olarak inceleyerek, kararını verdi. Eko Performans Ödülü DKV Euro Service'in bağımsız kalite işareti olarak düzenleniyor. Ayrıca Knorr Fren ve PTV Grubu bu ödülü Premium-Partner olarak destekliyor.
 
Finale kalan beş finalist uzman jüri önünde sunumlarını yaptılar. Uzman jüri, Andrea Abt (Siemens), Hans-Jörg Hager (Unternehmer-Colloguium Spedition), Dr. Alexander Hufnagl (DKV Euro Service), Vincent Kobesen (PTV Group), Dr. Matko Multhaupt (Continental), Katherina Reiche (Almanya Çevre, Doğa Koruma Bakanlığı Müsteşarı) Prof. Dr. Wolfgang Stölzle (St. Gallen Üniversitesi-Jüri Başkanı) ve Dr. Stephan Weng (Knorr) tarafından oluşturuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71