banner201

Yeni nesil gıda tankeriyle treylerin modasını değiştirmeyi hedefliyor

OKT, IAA 2020 Fuarında tanıtmayı planladıkları yeni ürününü dijital olarak kamuoyuna sunacağını açıkladı. Aerodinamik kaygısının önemli olduğu denizaltı ve aynı zamanda dünyanın en aerodinamik formu olan su damlası formundan yola çıkılarak tasarlanan yeni nesil gıda tankeri dış gövde özellikleri ile kullanım ergonomisi ve yakıt verimliliği sunacak.

banner179
Yeni nesil gıda tankeriyle treylerin modasını değiştirmeyi hedefliyor
banner95

Tasarımında bulunan fütüristtik özellikleri, teknolojisi ve benzersiz görünümü; sınıfının üstün özelliklerini öne çıkaracak yeni nesil gıda tankerini treyler sektörünün en gözde modellerinden biri yapacak. Çevreye duyarlı geleceğe bakış açısı ile tasarlanan yeni nesil gıda tankeri aerodinamik yapısı sayesinde tankerin hareketi esnasında sürtünme kat sayısını düşürerek yakıt tasarrufu elde etmesini ve elde edilen yakıt tasarrufu ile zararlı gaz salınımını azaltarak çevreye doğrudan katkıda bulunmasını sağlayacak. Daha çok fütüristtik araç tasarımlarından tanınan üst kanatlar ve aracın tampon bölgesinde yer alan difüzör, yeni nesil gıda tankerinin sürüşü esnasında rüzgârı disipliniz ederek gövdesi üzerinden hızlıca kaymasını, aynı zamanda türbülansın araçtan uzaklaşmasını sağlayarak üstünsürüş dinamiklerini destekleyen bir diğer önemli unsur olarak öne çıkıyor. Teknolojiye yapılan yatırımların ve dijitalleşme dönemi gereklilikleri kapsamında üretim süreçlerindeki ergonomik çalışmaların çıktısı olan yeni nesil gıda tankeri; aerodinamik yapısı, estetik görünümü, elektrikli aksamı, çevre ve kullanıcı dostu kimliği ile OKT Trailer markasının yeni tasarım dili olarak fark yaratacak.

Yeni dönemde fütüristtik çalışmaları ile gündeme gelecek olan OKT Trailer, yeni nesil gıda tankerinin kamuoyuna sunulacağı ve tanıtılacağı Dijital Lansmanın tarihi hakkında OKT Trailer sosyal medya hesaplarından duyuru yapacak.

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178