Yapı sektörüne destek çıktı

Mars Logistics; bu yıl 37‘ıncısı düzenlenecek olan Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan “Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul”un dördüncü kez resmi lojistik destekçisi oldu.

Yapı sektörüne destek çıktı
banner95

6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Büyükçekmece Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyon; yapı sektörünün önde gelen firmalarını ağırlayacak.

Uluslararası ticaretin ve global ekonominin vazgeçilmez unsurlarından olan fuar organizasyonları için müşteriye özel çözümler üreten Mars Logistics; düzenlendiği ilk tarihten itibaren her yıl daha fazla sektör profesyonellerini ağırlayan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’un bu yıl da resmi lojistik şirketi seçildi.

1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdürüyor. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 81.000 m2 (12 Salon ve Açık Alan) alanda, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 1.150 katılımcı ile, 'Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliğini taşıyor. Fuarın İstanbul ayağı dışında, Ankara ve İzmir bölgelerindeki lojistik desteği de Mars Logistics tarafından sağlanacak.

Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara 2014,  23 – 26 Ekim 2014 tarihinde ve Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir 2014 ise 6-9 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’un, tüm taşıma, gümrükleme, depolama,  elleçleme ve handling hizmetleri  Mars Logistics tarafından sağlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71