banner126

WCS Türkiye ailesi yeni yılda biraraya geldi

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Türkiye’de faaliyet geçen WCS Türkiye, yeni yılda yemekte buluşarak sektöre ‘merhaba’ dedi.

banner179
WCS Türkiye ailesi yeni yılda biraraya geldi
banner95

WCS Türkiye Genel Müdürü Harun Ay, ilk iş gününde birarada olmayı istediklerini belirterek, “WCS Türkiye ailesi çok güzel bir ekip olduk. Bu ekibi oluşturan sektörün gelen isimlerinden WCS İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Aydın Alpa’ya çok teşekkür ederiz. Umarım bizlere olan güvenine layık oluruz” dedi.

WCS Türkiye hakkında

WCS tüm dünyada havayolu şirketlerinin kargo bölümünü yönetiminde uzmanlaşmış bir şirket. WCS, satış, finans, hasar yönetimi, operasyonel denetim, yükleme-boşaltma kurulumu gibi hava kargo anlamında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri A’dan Z’ye gerçekleştiriyor.

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ile WCS arasında Total Cargo Management (Toplam Kargo Yönetimi) anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşmaya göre WCS, Pegasus Cargo’nun kargo yönetimini üstlenecek. 5 yıl süreyle geçerli olacak anlaşma ile Pegasus Cargo’ya ait tüm satış ve pazarlama faaliyetleri WCS tarafından gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 08:24
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178