banner201

UTİKAD Başkanı Eldener "Adayımız Ayşem Ulusoy olacak" dedi.

UTİKAD'dan başkanlık için önemli bir açıklama geldi. UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener "ÖNCE UTİKAD" ekibinde yer alacağını ve Ayşem Ulusoy liderliğinde seçime gireceklerini söyledi. Eldener, "Başkanlığımı kadın meslektaşıma devretmekten ayrıca gurur duyacağım" dedi.

banner179
UTİKAD Başkanı Eldener "Adayımız Ayşem Ulusoy olacak" dedi.
banner95

UTİKAD Başkanı Emre Elneder bir açıklama yaparak başkanlık seçiminin de yapılacağı Genel Kurul'a dair açıklamalarda bulundu.

Eldener tarafından yapılan açıklama şöyle: "2016 yılından bu yana sürdürdüğüm UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimi Kasım 2020’de tamamlamayı planlıyordum, ancak pandemi yasakları nedeniyle 38. Olağan Seçimli Genel Kurulumuzu gerçekleştiremedik. Bu nedenle Genel Kurula kadar Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimi sürdürüyorum. Büyük bir keyifle yürüttüğüm UTİKAD’ın başkanlık bayrağını Genel Kurulumuzda gerçekleşecek seçimle bir sonraki başkana teslim edeceğim.

Bu seçimde iki farklı ekip sizlerin oyları için yarışacak. 25 yıllık mesleki kariyerim, sivil toplum kuruluşlarındaki kişisel deneyimim ve UTİKAD’da geçirdiğim sürecin sonunda Emre Eldener olarak ben, değerli meslektaşım Ayşem Ulusoy liderliğinde seçime girecek olan ÖNCE UTİKAD ekibinde yer almayı uygun buldum. UTİKAD’ın başkanlık bayrağını, UTİKAD için benimle ve benden önceki başkanlarla aynı amaçlara, vizyona ve gelecek hayallerine sahip bir kadın meslektaşıma devretmekten ayrıca gurur duyacağım."

Önce UTİKAD grubunda yer alan isimler

Arkın Obdan / Obdan Sistem

Ayşem Ulusoy / ATC Grup

Barış Dillioğlu / Kınay

Cihan Özkal / Armada Denizcilik

Cihan Yusufi / Globelink Ünimar

Emre Eldener / Kıta Ulaştırma

İsmail Tekin / Enco

Mehmet Özal / Ekol Lojistik

Serdar Ayırtman / Catoni Grup

Serkan Eren / MNG Havayolları

Sibel Gültekin Karagöz / Sibel Uluslararası Taşımacılık

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2020, 20:10

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178