banner126

Türkiye’nin en etik şirketlerinden biri oldu

CEVA Lojistik, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla verilen “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü aldı.

banner179
Türkiye’nin en etik şirketlerinden biri oldu
banner95

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri”, etik değerlere önem veren, şirket yönetimlerinde ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürme konusunda titiz davranan şirketlerin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarlarının arttırılmasını sağlamak ve diğer şirketlerin de etik konusundaki duyarlılıklarını oluşturmak amacı ile veriliyor. CEVA Lojistik, ödülü alan tek lojistik firması oldu.

CEVA Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Fuat Adoran Ramada Encore İstanbul Airport Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Etik” doğru ile yanlışı, iyi ile kötüyü, haklı ile haksızı ayırt etmek ve doğru, haklı, iyi ve adil olduğuna inandığımız yolda yaşamaktır. Biz, "CEVA" olarak, çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve bilcümle 3. şahıslara karşı bu anlayış ve bilinçle hareket ederek sürdürülebilir ve güvenilir  bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Bizler, bir toplum olarakta, bir şirket olarakta, tek bir kişi olarakta, yanlışı takip ederek doğrunun bulunamayacağına, haksızlık ve adaletsizliğin kurumları ileriye taşıyamayacağına ve etik değerleri hiçe sayanların er geç itibarsızlaşacağına sonuna kadar inanmaktayız.” dedi. 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178