banner126

Turkish Cargo’nın Satış Başkanı Dr. Cornelis Paul de Man oldu

Dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo, global stratejilerine yön verecek istihdam çalışmalarına devam ediyor. Lojistik, Stratejik Pazarlama ve Satış alanlarında 30 yılı aşkın yönetim deneyimine sahip olan Cornelis Paul de Man, Turkish Cargo ailesine katıldı.

Turkish Cargo’nın Satış Başkanı Dr. Cornelis Paul de Man oldu
banner95

Kariyerine 1986 yılında Royal Nedlloyd Group'ta başladı ve sırasıyla; KPMG, UTI Worldwide, DSV ve son olarak Broekman Logistics şirketinde önemli görevlerini icra eden Cor, 54 yaşında ve Hollanda’da ikamet ediyor.

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen, “Uzun yıllara varan lojistik deneyimine sahip Mr. Cor’un, Turkish Cargo ailesine katılması, dünyanın en iyi beş hava kargo markası arasına girme hedefimizde, bize güç kaynağı olacak. Kendisine hoş geldin diyor ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Uzun yıllara dayanan lojistik ve operasyon tecrübesinin yanı sıra; İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerine hakim olan Cor, 20 Şubat itibarıyla dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo’daki görevine başlayacak

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2020, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71