banner201

Turkish Cargo, Münih’i kargo ağına ekledi

banner250

Turkish Cargo, Frankfurt’tan sonra Almanya’nın ekonomi metropolü olan Münih’i de direkt kargo uçuşu gerçekleştirdiği destinasyonlar arasına ekledi. Başarılı hava kargo markası, 7 Mayıs tarihinde Munih’e başlatacağı kargo seferleri ile direkt kargo uçuşu gerçekleştirdiği destinasyon sayısını arttırmaya devam ediyor.

Turkish Cargo, Münih’i kargo ağına ekledi
banner231

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen “Uçuş ağımıza eklediğimiz bu yeni destinasyon ile birinci sınıf iş merkezi olan Münih’in hava kargo taşımacılığı ihtiyacına önemli bir katkıda bulunmanın yanı sıra, pazarın lider ihracatçılarına global hava kargo markası olarak istikrarlı ve güvenilir bir iş birliği sunuyoruz. Turkish Cargo olarak yalnızca yaptığımız taşımalarla değil, ürettiğimiz fırsatlar, açtığımız alanlar, gelişimine katkı sağladığımız sektörler ve yarattığımız büyük lojistik ekosistemle birlikte ülkemizin kalkınmasında ve küresel ticaretin rekabet gücünün artırılmasında üstlendiğimiz kritik rolümüzü kararlılıkla sürdürüyoruz.” Almanya’nın teknoloji başkenti kabul edilen Münih; otomotiv, elektronik, medikal ve biyoteknoloji gibi sektörlerin pazar liderlerine ev sahipliği yapıyor. Turkish Cargo, IST-MUC-IST kargo seferlerinde Airbus A330F tipi geniş gövde kargo uçakları ile bölgede bulunan şirketlere, lojistik hizmet sağlayıcılarına sunduğu güvenilir, hızlı ve direkt hava taşımacılığı ile Avrupa ve Ortadoğu arasında kurduğu hava kargo köprüsünü güçlendirmeyi hedefliyor. Kıtaları birbirine bağlayan Turkish Cargo, ekspres taşıyıcılar hariç hava kargo markaları arasında 96 destinasyondan oluşan dünyanın en geniş direkt kargo uçağı ağına sahip ve 25’i direkt kargo olan 363 uçaktan oluşan filosuyla global iş süreçlerini yürütmeye devam ediyor. Altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayan ve dünyanın ilk 3 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen Turkish Cargo, yenilikçilik misyonu ile de dijitalleşme ve inovasyon alanında öncü projeler geliştirerek sürekli değişen dünyada hizmet kalitesini sürdürülebilir şekilde yükseltmeye devam ediyor.

İstanbul (IST) – Munih (MUC) - İstanbul (IST) rotalı kargo seferi tarife detayı aşağıdaki gibidir; Uçuş no Başlangıç Tarihi Haftanın Günü Kalkış Yeri Kalkış Zamanı Varış Zamanı Varış yeri Uçak Tipi TK 6423 7-May-21 Cuma IST 17:25 20:05 MUC A330F TK 6424 7-May-21 Cuma MUC 21:20 00:05 ISL A330F +1

banner95

*UTC *Uçuş Tarifesi, tarife izinleri dolayısıyla revize edilebilir.

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178