banner126

TLS Lojistik taşındı

TLS Lojistik, Ataşehir’de Genel Müdürlük binasını tamamlayarak tüm yönetim kadrosu ile yeni yönetim binasına taşındı. Ayrıca şirket Orhanlı’da 10 bin metrekarelik bir depoyu daha tamamlayarak faaliyete geçirdi.

banner179
TLS Lojistik taşındı
banner95

TLS Lojistik, her yıl çift haneli olan büyüme hedefi çerçevesinde 2015 yılının ilk yarısında depolama alanlarına yeni bir yatırım daha ilave etti.

Artan müşteri portföyünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2015 yılının ilk yarısında Aslan takım yıldızının en parlak yıldızı olan REGULUS’un adını verdiği yeni deposunu sistemine dahil etti. Orhanlı’da kurulan Regulus’un büyüklüğü 10 bin metrekare. Regulus ile şirketin toplam depolama alanı da 170 bin metrekareye ulaşmış bulunuyor.

Güvenlik ve çevrenin korunması açısından dünyadaki mevcut en ileri standartlarla donatılan depo, farklı nitelikteki malların birbirlerine zarar vermeyecek şekilde muhafaza edilebileceği, gerektiğinde farklı niteliklere sahip malların tek bir sevkiyat için hızla hazır hale getirilebileceği bir tasarımla inşa edildi. TLS İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sistemleri, diğer depolarda olduğu gibi bu depoda da uygulanıyor ve personelin en düşük güvenlik ve sağlık riskleri ile çalışması teminat altına alınıyor.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178