banner201

Poçan Lojistik'in tercihi Mercedes oldu

 Poçan Lojistik, filosuna 10 adet Euro 6 motorlu Actrosl851 LS çekici kattı ve filosundaki araç sayısını 35 adede çıkardı. Mercedes-Benz Türk Aksaray fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Bayraktarlar MERKON Kamyon Satış Müdürü Serdar Üçyıldız, Poçan Lojstikyönetim Kurulu Başkanı Sercan Poçan ve Mercedes-Benz Aksaray teknik eğitim uzmanı Halil Eryılmaz katıldılar.

Poçan Lojistik'in tercihi Mercedes oldu
banner95

Poçan Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Poçan "Uluslararası lojistik için yapmış olduğumuz yatırımımızda tercihimizi MercedesBenz'den yana yaptık. Yurtdışı nakliyatta kullanacağımız Actros çekicilerin düşük emisyona, yakıt ekonomisi sağlayan dayanıklı motorlara sahip olması ve markanın güvenilir olması bizim için çok önemli tercih nedenleri. Diğer önemli bir etken de MercedesBenz Türk'ün yaygın servis ağına sahip olması" dedi. 

Mercedes-Benz Bayraktarlar Merkon Kamyon Satış Müdürü Serdar Üçyıldız ise "Değerli bir iş ortağımız olan Poçan Lojistik şirketine 10 adet Mercedes-Benz Actros 1851 LS çekici teslimatını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. MercedesBenz çekicileri yeni Euro 6 motorlarıyla yakıt ekonomisinde performansını daha da artırdı. 120.000 km'ye çıkan bakım aralıkları ve yüzde 20 oranında düşen bakım maliyeti ile Actros, müşterilerimize ticari anlamda büyük avantaj sağlıyor. Türkiye'deki 54.yılımızı kutladığımız bu önemli yılda MercedesBenz Türk ve Bayraktarlar Merkon işbirliği ile her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Yeni araçların Poçan Lojistik'e hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz" şeklinde konuştu.

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner216

banner174

banner178