banner201

Özbekistan’a çalışan nakliyat şirketleri artıyor

Tarihi ve stratejik konumu nedeni ile zengin bir kültürel miraslara sahip olan Özbekistan, önemli giderek artıyor. Özbekistan nakliyat firmaları da artan bu önemle birlikte sektörde öne çıkıyor.  Özbekistan'a sınırı bulunan ülkelerin yanı sıra yol mesafesi oldukça uzun ve Özbekistan frigo hizmetlerinin yoğun talep gördüğü bir ülke. Ülkeler arası taşınan ürünlerin yolculuk esnasında korunması ve muhafaza altına alınması taşımacılık yapan firmaya aittir. Firmalar bu sorumluluğun bilincinde olup, nakliye planlarında bu detayı dikkate alırlar. Özbekistan Cumhuriyeti Para birimi –  ( SOM ) 100dolar = 850bin som yapıyor.

banner179
Özbekistan’a çalışan nakliyat şirketleri artıyor
banner95

Türkiye'nin ve yanı sıra birçok ülkenin dış ticaretinde önemli rol oynayan Özbekistan'a, parsiyel yük taşımacılığı işlemleri sıklıkla aranan bir hizmet. Özbekistan nakliye firmaları yapılan parsiyel taşımacılıklarda genellikle tır kullanılır. Tırlar sağlamlıkları ve yük kapasitelerinin oldukça yüksek olması sebebi ile en ideal seçimler arasında yer alır. Ayrıca yapılan parsiyel taşımacılıklarda yol yapısı ve coğrafi koşullar mutlaka uzmanlar tarafından analiz edilmeli, profesyonel taşımacılıklar yapılmalıdır.

Özbekistan nakliye alanında uzman ekip kadorsu ile bilinen Saygınlar Nakliyat, yol güzergahlarının planlamasında en gelişmiş cihazları kullandığından müşteri mağduriyetlerini ortadan kaldırdığını iddia ediyor.
Kaynak: SAYGINLAR TAŞIMACILIK

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2021, 19:58

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178