OMSAN’a yeşil ışık…

“OMSAN, TOTAL’e verdiği yüksek kalitedeki lojistik hizmetleri ile ilgili gerçekleştirilen denetimlerden başarı ile geçerek, en yüksek not olan “Yeşil” olarak değerlendirilmeyi başardı.”

OMSAN’a yeşil ışık…
banner95

TOTAL, oldukça zorlu performans kriterlerini objektif bir biçimde uygulayarak lojistik hizmet denetimlerini gerçekleştirdiği OMSAN’ı “Yeşil” olarak değerlendirdi. Yapılan bu değerlendirme sonucu TOTAL, OMSAN ile yapmış olduğu lojistik hizmet anlaşmasını devam ettirme kararı aldı.

TOTAL AMO (Afrika ve Orta Asya) tarafından görevlendirilen heyet, 3 Şubat-12 Şubat 2014 tarihleri arasında TOTAL Türkiye’nin tüm tedarikçilerini denetledi.  Heyet, her bir tedarikçiyi “Yeşil”, “Sarı”, “Turuncu” ve “Kırmızı” renklerle değerlendirdi. Böylelikle OMSAN, denetimin tüm aşamalarında yüksek performans göstererek, TOTAL’in “Yeşil” kategorisinde değerlendirdiği başarılı tedarikçileri arasında yerini aldı.

OMSAN’ın denetimlerden en yüksek değerlendirme notu olan “Yeşil” ile geçmesinden ötürü memnuniyet duyduklarını belirten OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman KÜÇÜKERTAN müşterileri tarafından belirlenmiş olan tüm performans kriterlerine tamamıyla uymalarının yanı sıra müşterilerine rekabet avantajı sağlamak için çalıştıklarını belirtti. KÜÇÜKERTAN, enerji sektörünün en önemli markalarından olan TOTAL’e verdikleri hizmetlerin kalitesini daha da üst seviyeye çıkaracaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71