banner201

NUHOĞLU: SEKTÖRE DOĞRULAR SÖYLENMİYOR!

UND Başkanı Çetin Nuhoğlu, 15 Haziran’da gerçekleştirilecek başkanlık seçimi için yapılan açıklamaların kendisiyle birlikte sektörü de üzdüğünü söyledi. Kişisel hırslar için sektörün birlikteliğini bozacak açıklamaları tasvip etmelerinin mümkün olmayacağına vurgu yapan Nuhoğlu, Yönetim Kurulu ile bölgeleri tek tek dolaşacağını söyledi ve, “Bu süre içerisinde benden duymadığınız hiçbir söyleme itibar etmeyin” dedi.

banner179
NUHOĞLU: SEKTÖRE DOĞRULAR SÖYLENMİYOR!
banner95

UND, 15 Haziran’da 40. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısını yaparak yeni yönetimi belirleyecek. Seçim için yapılan acıkmalar ise sektörde büyük rahatsızlıklara neden olurken sektördeki birlikteliği bozacak bir amaca dönüştü. UND Başkanı Çetin Nuhoğlu bir açıklamaya yaparak, bunu tasvip etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.

DOĞRULARI SÖYLEYİN!

Seçim için yapılan bölge ziyaretlerindeki açıklamaların tüm sektörde rahatsızlık yarattığını söyleyen UND Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Kişisel hırslar için yapılan ve çıkar gruplarına hizmet ederek sektörün birlikteliğini bozacak açıklamaları tasvip etmemiz mümkün değildir.

Açıklamaların amacı buysa; UND Yönetim Kurulu ve Çalışma Grupları ve aklı selim üyelerimiz buna izin vermez. Hakkımda dedikodu üreterek algı oluşturmaya kimsenin gücü yetmez. Güneş balçıkla sıvanmaz!” dedi.

Tüm bölgeleri, Yönetim Kurulu üyeleriyle tek tek dolaşacağının altını çizen Nuhoğlu, UND üyelerinden, kendisinden duymadıkları hiçbir söyleme itibar etmemelerini istedi.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalın Üretim Danışmanlık Leanfact
Yalın Üretim Danışmanlık Leanfact - 4 ay Önce

Çetin Bey bu konuya yıllarını vermiş kültürel birikimi üst seviyede bir lider.
Adaylar arasında ülkeye ve sektöre değer katacak tek seçim olduğuna inanıyorum.
Leanfact Yalın Üretim Danışmanlık Gökhan Taşdeviren

SIRADAKİ HABER

banner174

banner178