Limak Port İskenderun'a yatırım yaptı

Alışan Lojistik; gün geçtikçe artan hizmet hacmi, kalitesi ve çeşitliliği ile Doğu Akdeniz’in en önemli konteyner limanlarından biri olacak Limak Port İskenderunda hayata geçirdiği yatırımıyla sürdürülebilirlik çalışmalarına devam ediyor.

Limak Port İskenderun'a yatırım yaptı
banner95

Alışan Lojistik; faaliyet alanlarına bir yeni bölge daha ekledi. Intermodal taşımacılık için verimli karayolu ve demiryolu dağıtım ağının bulunması, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri (BDT) için en güvenli geçiş noktası olması, Hatay, Adana ve Gaziantep hava alanlarına yakın olması sebebiyle Limak Port İskenderun’da lojistik hizmeti vermeye başlayan Alışan Lojistik; yeni yatırımıyla denizyolu taşımacılığında da gücünü gösteriyor.

Ocak 2014 yılı itibariyle hayata geçirdiği İskenderun yatırımıyla; liman içinde ve dışında her türlü standart ve standart dışı ürünün elleçlenmesi, depolanması ve nakliyelerinin yapılması hizmetlerini sunan Alışan Lojistik; yeni yatırımı ile faaliyet gerçekleştirdiği bölgelere bir yenisini daha eklemiş oldu.

Sürdürülebilirlik çalışmalarının bir parçası olan İskenderun yatırımı ile Türkiye’nin diğer bölgelerindeki liderliğini de pekiştiren Alışan Lojistik; böylece Avrupalı partnerlerinin de Ortadoğu ve BDT pazarlarına kaliteli ve düşük maliyetle ulaşmasını sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71