Kazakistan ve Çin'e karayolu seferine başladı

Mars Logistics; müşterilerinin operasyonel süreçlerine katma değer sağlayacak hizmetler sunmaya devam ediyor. Türkiye dış ticaretinde stratejik öneme sahip olan Kazakistan-Çin hattında karayolu taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Mars; bu hat ile kısa transit sürelerde hizmet vererek müşterilerine alternatif çözümler sunmaya devam ediyor.

Kazakistan ve Çin'e karayolu seferine başladı
banner95

Geniş müşteri portföyü ve 2.650 ünitelik özmal araç filosu ile karayolu taşımacılığında etkin çözümler sunan Mars, ticaret potansiyelinin yüksek olduğu Kazakistan-Çin hattında müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek amacıyla bu güzergâhta karayolu taşımacılık hizmeti vermeye başladı. Bu hizmet ile Mars Logistics, Kazakistan’a 7 -10 gün arası transit sürelerde karayolu taşımacılığı gerçekleştirirken; yoğun ithalat ilişkilerimiz olan Çin’in her bölgesinden Türkiye’ye gelen yüklerde ise Kazakistan aktarmalı olarak, 12-18 gün arasındaki transit sürelerde lojistik desteği sağlayacak. Havayolu taşımacılığına göre düşük maliyet, deniz yolu taşımacılığına göre ise hız avantajı sunan Mars Logistics’in bu yeni hizmeti; başta tekstil olmak üzere dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve diğer sektörlerin sıklıkla tercih edeceği bir rota olacak. ÇinPazarının tüm dünya ticareti için lokomotif pazar olduğunu belirten Mars Logistics Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin GÜNHAN: “Ülkemizin ticari ilişkileri bizlerin rotalarında belirleyici unsur oluyor. Kazakistan-Çin hattında karayolunda düzenlediğimiz karşılıklı seferlerle müşterilerimize kısa transit sürelerde hizmet veriyoruz. Hedefimiz bu bölgede artan iş hacmine müşterilerimize sunduğumuz bu yeni rota ile destek olmak.” dedi.

Bu yeni rota ile birlikte müşterilerine tüm lojistik hizmetlerini en hızlı ve güvenilir şekilde sunan Mars Logistics, güçlü filosu ve acente ağı sayesinde Kazakistan-Çin hattında müşterilerine tüm entegre lojistik çözümleriyle rekabet avantajı da sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 11:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil
Kamil - 8 ay Önce

Bir mars kalmıştı tam oldu artık Kazakistan yolu

Metin Aydın
Metin Aydın - 8 ay Önce

Azerbaycan vizem var. Azerbaycan Gürcistan Ermenistan İran tecrübem var. Kazakistan Rusya çalişabilirim. 05373743308

Murat kara
Murat kara - 8 ay Önce

Bende Eyüp lojistik Nato yükü çektim olursa is arıyorum çalışırım

İlhan Batır
İlhan Batır - 8 ay Önce

15 sene kazakistanda kaldim çalişma şartlari uigun ve üçretler memnunediciyise katilirim

Yusuf Demirel
Yusuf Demirel - 7 ay Önce

Abc de nato çektim o bolgeyi iyi bilirim şartlar uyarsa gelirim

SIRADAKİ HABER

banner91

banner71