banner201

Kazakistan Lojistik Firmaları Sorunları

banner233

Saygınlar Uluslararası Nakliyat Firma Sahibi Ömer Faruk Kızgın, Kazakistan Geçiş Belgesi sıkıntısı yaşadıklarını, bundan dolayı yabancı plakalı araçlar ile rekabetin giderek zorlaştığını dile getiriyor. Kızgın, “Biz Kazakistan üzerinden, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan gibi ülkelere transit taşımalar gerçekleştiriyoruz. UND Yönetimi yakından ilgilenerek müdahale edildi ama bu sorunun devam etmemesi temennisi içerisindeyiz.” diyor.  

Kazakistan Lojistik Firmaları Sorunları
banner231

Kazakistan Nakliyesi Yurt dışında bulunan alıcılara en kısa bir süre içinde ürünü ulaştırma amacı taşıyan uluslararası nakliyat şirketlerinin sayısı günden güne artmış durumdadır. Bu nedenle alanında önemli nitelikleri barındıran Kazakistan’a giden nakliye şirketleri arasında firma ön plana çıkmıştır. Bu alan içerisinde teknolojik altyapıya sahip olan donanımlı araçlar, Tecrübeli Türk tır şoförleri kullanılır.

Kazakistan Taşımacılık Fiyatları

Gidilen yol mesafesi ve firmanın sunmuş olduğu hizmetin kalitesine bağlı olarak Kazakistan nakliye fiyatları değişiklik gösterir. Gürcistan, Azerbaycan üzeri Roro ile yapılırsa navlun değişir, genelde dozvola olmadığında müşteriye teklif ediyoruz kabul edilirse roro ile istemezse Gürcistan, Rusya, Kazakistan adres teslimi naklediyoruz.

İran pek tercih edilmiyor ama yinede alternatif güzergah olarak taşıma yapılır.

banner95

Kazakistan Çalışan Nakliye Firmaları Hizmeti

Bulunulan konumda Kazakistan’a ulaşmak için yola çıkan nakliyat araçları ile taşıma süreci oldukça güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Kazakistana gabari,taşmalı, farbika ürünleri bu aralar yoğunlukta. Bu anlamda Kazakistan çalışan nakliye firmaları özen gerektiren tüm detayları ön plana alarak taşımacılık gerçekleştirirler. Astana, Almaata, aktau, aktobe, çimkent şehirlerine yoğunluk nakliyeler mevcut.

Kazakistan Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel nakliyat özellikle küresel alanda karayolu ve deniz yolu taşımacılığın beraber kullanımı ile verimli ve hızlı çözümler yaratır. Kara araçları kullanılarak yapılan karayolu nakliye sürecinde farklı nakliye türleri kullanılarak hızlı bir şekilde nakliye işlemleri gerçekleştirilmesi sağlanır. Böylelikle hedef noktaya en ideal nakliye yöntemlerinin kullanılması Kazakistan parsiyel taşımacılığını ön plana çıkartır. Saygınlar Lojistik olarak istanbuldan düzenli Parsiyel çıkışlar mevcut.

Kazakistan Frigo Taşımacılık

Birtakım ürünlerin uluslararası taşımacılık sırasında ısı değerlerinin korunması gerekir. Bu işlem standart nakliye araçları ile gerçekleştirilemediği için frigolu araçlar temin edilir. Bu şekilde Kazakistan frigo taşımacılık ile Kazakistan’a ulaştırılması gereken çeşitli gıda ve diğer maddelerin güvenli bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Gönderimi yapılacak olan ürünlerin ısı değerleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle ısı ayarlarının ürüne uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Soğuk zincir taşımacılıkta saatlerin büyük bir önemi vardır.

Kazakistan Nakliyat ile Bilgilendirme

Uluslararası nakliyat standartlarına uygun olarak ürünün ulaştırılma gayreti ile Kazakistan nakliyat belirlenen süre içerisinde ulaşımı gerçekleştirir. Ayrıca ürünün güvenilir olarak Kazakistan’a ulaşımı gerçekleştirilirken gerekli bilgilendirmelerin de yapılması sağlanır.

Kazakistan Nakliye Süreci

Uluslararası nakliyatın gerçekleştirilmesi için yapılan protokol ve sigortalar sayesinde alıcı ve gönderici arasındaki hak kayıplarının önlenmesi sağlanır. Ürünün tüm yükleme ve nakliyat aşamaları boyunca zarar görmeden muhafaza edilebilmesi, taşımacılık sürecinin uzman bir biçimde yürütülmesi Kazakistan nakliye ile gerçekleştirilir. Kazakistan taşımacılık hizmeti almak için Saygınlar Nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2021, 21:49

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178