banner126

Katar’a karayoluyla 7 günde teslimat

banner157

Türkiye’nin son yıllarda önemli ticari pazarlarından biri olan Katar’a taşımacılık her geçen artıyor. Saygınlar Nakliyat, Katar Nakliye hizmetinde İran üzeri 7 gün transit süre ile hizmet veriyor. Güvenilir servis hizmetlerin içerisinde tenteli araçlarla kuru yük taşımacılığı yer alıyor.

banner179
Katar’a karayoluyla 7 günde teslimat
banner95

Katar Nakliye

Türkiye ile son zamanlarda Katar arasında yapılan anlaşmalar vesilesiyle Türkiye’nin Katar‘a ihracatı artıyor. Körfez ülkeleri içinde yer alana Ortadoğu’nun önemli yerinde konumlanan; bu ülkeye Katar nakliye türleri şöyle:

Karayolu (Komple, Ağır ve Proje)

Denizyolu (Parsiyel, Komple ve Proje)

Havayolu (Parsiyel)

Üç taşımacılık türü ile Türkiye’den – Katar ihracat, ithalat ve transit ticaret taşımalarını Saygınlar Nakliyat; tır sevkiyatı ve proje, ağır nakliye hizmeti sunuyor. İhracatçıların ihtiyacı olan frigo ve tenteli tırlar bünyesinde bulunuyor. Katar nakliye ve taşıma yapılan ülkeler için teknoloji odaklı şekilde araç filosunu düzenli olarak yenileyen Saygınlar Nakliyat, gücünü inovasyonla, personel istihtamında eğitimli elemanlarıyla müşteriye talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde sunuyor.

Saygınlar Nakliyat yetkilileri karayoluyla Katar’a verdikleri nakliye ile ilgili şu bilgileri paylaşıyor:

Katar nakliye şirketleri Türkiye’den Ortadoğu – Katar – Türkiye arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapan Katar nakliyat firmaları, bu bölgeye çalışır. Firmamızın özmal araçlarına özel CMR Sigortası yapılıyor ve TIR’larımızla taşınan tüm yükler CMR sigortası kapsamında Katar’a sevk ediliyor.

Katar Nakliye güzergahı:

İstanbul’dan yüklenen bir araç Gürbulak Sınır Kapısı’ndan İran’a çıkış yapar. İran Buşehr Limanı’ndan RORO Gemisi ile Ruveys Katar Limanı’na dorselerimiz sevk edilir. Operasyon süreçleri, merkez ofisimizdeki operasyon ekibi tarafından programlanır ve süreçler takip edilir. Yurtdışına gemi çıkışı, araç yol durumu düzenli olarak müşterilerimize operasyon ekibimiz tarafından bilgilendirme yapılır.

Karayolu Transit Süreler: Katar nakliye transit süreleri 6-7 gündür. Normal hava şartları ve gümrükte normal bekleme süreleri baz alınır. Zamanlama ile ilgili tarafınıza bilgilendirmelerde yapılmaktadır.

Yaptığımız taşımalarda araçlarımızın taşıdığı yüklerin kaza, risk durumlarına karşı araca ait olan CMR sigortası tarafından belli oranda zarar ve ziyanlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Katar Nakliye Firması Olarak Farkımız;

Eğitimli Elemanlarla Doğru zamanda, doğru yerde profesyonel taşımacılık

Hızlı ve Güvenilir Şekilde Sevkiyatlar

Yol Kontrolu ve Bilgilendirmeler

CMR Sigortası

İSO 9001 Belgesi

Tescilli Marka Olmamız

İşin şekli ne olursa olsun, işi her zaman ehline ve tecrübeli çalışan kurumsal firmalara bırakmalısınız. Sizi rekabette öne çıkaran etmenlerden biriside nakliyedir. Doğru nakliyeci ile çalışan firmalar Katar ihracatlarında ve diğer Ülkelerde her zaman önde olur.

Katar Taşıması İçin Araçlarımız

Tenteli Dorse

Frigofirik (Frigo)

İhracat yüklerinize uygun dorse çeşitlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Hacimli (Volümlü) yüklerinize özel m3’lü araçlar sevk etmekteyiz.”

Katar Hakkında Bilgiler

Asya Kıtası’nda bulunan Katar’ın Başkenti Doha’dır. Para birimi: Katar Riyali’dir. Yüz ölçümüne bakıldığında 11.571 KM’dir. Nüfusu ise 2013 yılında Dünya Bankası istatistiklerine göre; 2,169 Milyon’dur.

Kaynak: Saygınlar Nakliyat

Kuveyt nakliyeleri her geçen gün artıyor

Ortadoğu Ülkelerin Taşımacılık konusunda hizmet veren firmalar arasında Saygınlar Nakliyat da bulunuyor. Şirket yetkilileri Kuveyt taşımaları için şu açıklamayı yapıyor: “Gelişen araç filosu ile her zaman hizmetinizdedir. Kuveyt nakliye hizmetimizde: karayolu full tır, proje ve ağır nakliye taşımacılığı, denizyolu parsiyel taşıması yapan firmayız. Ekibimiz Kuveyt’e karayolu taşımacılığı hizmetinde tecrübeli ve eğitimlidir. Şoförlerimizin hemen hemen tamamı ilgili ülkenin yabancı dilini konuşabilmektedir."

Ortadoğu’ya ihracat yapan firmaların büyük bölümü Kuveyt’e mal ve hizmet ihracat etmektedir. Başarılı taşıma sürecinin gerçekleşmesi için tecrübeli nakliye şirketleriyle çalışmanız gerekir. Talep edilen zamanda Kuveyt yükünün Türkiye’de sevk edilmesi operasyonel sürecin bir parçasıdır. Kuveyt nakliye konusunda uzman ekibimiz bilgi-işlem, araçların sevkiyatı, evrak işlemleri, sağlam teslimat için gereken hassasiyeti gösterir. ISO 9001 Belgesi ile kalite sistemlerini iyi bilen ekimiz size kusursuz bir taşımacılık deneyimi yaşatır.

Kuveyt Karayolu Nakliye

Firmamızın sahip olduğu geniş tır filosu ve teknolojik araçlarla yükleriniz güven içerisinde yükleme noktasından, teslim edilene kadar bizlere emanettir. Özmal araçlarımızda bulunan CMR Sigortası taşıdığımız yükleri belirlenen şartlarda Sigorta altında tutmaktadır. Sevk edilen yüklerin sigortalı olması ve şoförlerimizin titizlikle ve özenle araç kullanması sizi rahatlatacak, aklınız yükte kalmayacaktır. Full tır sevkiyatlarımızda hızlı, güvenilir ve sağlam teslimat vizyonu ile çalışmalarımızı yaparız.

Kuveyt Nakliye’de Uygun Navlun

İhracatçıların ürün satışlarını etkileyen en büyük etmen maliyet’tir. Ürünlerin ve hizmetlerin Uluslararası pazarlara satışı rekabetten dolayı zor hale geldi. Teknoloji geliştikçe satıcılara ulaşmak kolay oldu. Firmaların rekabette güçlenmesi için satılan ürünlerin kalitesi yüksek, fiyatları uygun olmalıdır. Ürün fiyatlarını etkileyen en büyük nedenlerden birisi ise taşımacılık masraflarıdır. Kuveyt nakliye fiyatlarında rekabette öne geçmenize yardımcı olacak şekilde uygun navlunlarla nakliye hizmeti sunuyoruz.

Kuveyt Nakliye Nasıl Yapılır?

Firmamız uzun yıllardır Kuveyt Ülkesine Türkiye – Kuveyt arası nakliye hizmeti sunuyor. Kuveyt nakliye konusunda eğitimli personellerimiz profesyonel şekilde müşterilerimize hizmet sunarız. Taşımalarımızı CMR Sigortası güvencesi ile Hatay RORO Gemileri ile taşımaktayız. Komple tenteli araçlarımız standart optima dorselerden karayoluyla taşıma yapmaktayız. Güzergah olarak Yükleme noktası – Gümrük – İskenderun RORO – Süveyş Kanalı’nı kullanarak – Duba Port’ta gemiler varış yapar. Kuveyt nakliye‘de ithalatçı firma gümrük işlemlerini Duba Port’ta tamamlar. Şoförümüz gümrük işlemi biten aracı Suudi Arabistan’dan Kuveyt’e sevk eder. Yükü varış adresine kadar güvenle taşırız.”

Kaynak: Saygınlar Nakliyat

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 17:14
banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178