iPad ile otomobil taşıyor

Gefco, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, şirket içinde ultra yenilikçi bir iPad uygulaması geliştirdi. Bu iPad uygulaması araç yükleme denetimlerini daha kolay hale getirecek. Saha çalışanlarının operasyonel gereksinimleri gözönünde bulundurularak tasarlanan uygulama araç taşımacılığını daha da güvenli hale getirecek.

iPad ile otomobil taşıyor
banner95

Yükleme denetleyicilerinin günlük işlerini kolaylaştırmak için geliştirilen “Yükleme Denetleyicisi” iPad uygulaması araç yükleme denetlemelerini yapan ekiplere de yardımcı olacak..

2011 senesinde GEFCO’nun FVL (Bitmiş Araç Lojistiği) ekipleri tarafından tasarlanan uygulama şu an GEFCO Group’un dünya çapındaki yedi tesisinde kullanılırken aynı zamanda grubun diğer iştirakleri için de çalışmalar devam ediyor. Araç taşıyıcısının temizliğinden zorunlu koruma kıyafeti gibi güvenlik kurallarına ya da yükleme rampalarının açısının ayarlanmasına kadar bu son teknoloji uygulama sayesinde tüm kalite standartlarına uyuluyor.

Araçlar GEFCO otomobil merkezlerine vardığında, otomatik olarak FVL ekipleri tarafından işleme alınıyor. Yüklenmeden önce, kısa ya da uzun mesafe farketmeksizin yükleme denetleyicileri profesyonel standartlara uygun şekilde araçları inceliyor, kontrollerini gerçekleştiriyor ve herhangi olası kusurları düzeltilmek üzere listeliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71