banner201

İngiltere yabancı kamyon şoförlerin çalışmasını kolaylaştıracak

banner233

İngiltere, karayolu taşımacılığında çalışacak sürücü sorunu yaşanması nedeniyle harekete geçti. Karayolu Taşımacılığı Birliği (RHA) sürücülüğü eksik meslekler listesine eklenmesini istedi. Bu yabancı kamyon şoförlerinin bu ülkede daha kolay çalışma izni anlamına geliyor.

banner242
İngiltere yabancı kamyon şoförlerin çalışmasını kolaylaştıracak
banner231

İngiltere Karayolu Taşımacılığı Birliği internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Son vergi değişikliği eleştirildi ve bu durumun ücret kesintilerine yol açtığını ve sürücüler arasında öfkenin yanı sıra işten çıkma oranını arttığı aktarıldı.

banner95

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saffet bayar uluslar arası TIR şöförüyüm
Saffet bayar uluslar arası TIR şöförüyüm - 1 yıl Önce

Son yıllar konsoloslukları sacma sapan bahane üreterek vize retdi vermesi ülkemizin ihracat işini yabancı tırlar yapmakda emeli olduktan sonra 2016 yılı9 ayından sonra yurt dışı calışma ya ara verdim bu sene tekrar bir lojistik firmada iş başı yapıp önce İngiliz vizem alındı france şengen e MÜRACAT etdik ret verildi İHTİRAZ edip ikinciye baş vurduk aynı ret kararı 10 madde benim tır şöförü olduğum inandırıcı değilmiş 4 pasaport şengen dolu İngiliz aynı şekilde frabce şimdi resmen alay ediyor hem UND hemde ülkemizle sn UND başkanımız tüm üye firmalarla iletişim kurup bu konsoloslukları adamgibi protosto yapmamıza yardımcı olun lütfen saygılar

Şeyhmus DELER
Şeyhmus DELER - 1 yıl Önce

Çalışmak

banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178