banner126

Halk oylamasında birinci seçildi

Dünyanın en saygın iş ödüllerinden “International Business AwardsSM” Yarışması’nda Ağustos ayında 2 kategoride birden Stevie® Ödülü alan OMSAN, şimdi de taşımacılık kategorisinde uluslararası halk oylamasında birinci seçilerek “Halkın Seçimi ile Verilen Stevie Ödülü”nü kazandı.

Halk oylamasında birinci seçildi
banner95

İş dünyasının en saygın ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen ve 2002 yılından bu yana en başarılı kurumları değerlendirerek ödüllendiren “International Business AwardsSM”  Yarışması’nın 2014 yılı resmi sonuçlarına göre geçtiğimiz ay 2 Stevie ödülünü birden alan OMSAN, bu kez de “Halkın Seçimi ile Verilen Stevie® Ödülü” nü aldı.

17 sektörde en beğenilen şirketlerin uluslararası düzeyde halk oylaması ile seçildiği yarışmada 23.000’den fazla oy kullanıldı. “Halkın Seçimi ile Verilen Stevie® Ödülü”, oylama sonucunda en yüksek oy alan firmalara verildi. Taşımacılık kategorisinde en yüksek oyu alan OMSAN, Yunanistan, Güney Kore ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki rakiplerini geride bıraktı. OMSAN, ödüllerini 10 Ekim tarihinde Paris’te düzenlenecek gala gecesinde alacak.

Geçtiğimiz ay jüri tarafından 2 ayrı ödüle layık görülmelerinin ardından bu kez de “Halkın Seçimi ile Verilen Stevie® Ödülü”nü almalarından ötürü gurur duyduklarını ifade eden OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman KÜÇÜKERTAN, taşımacılık kategorisinde ödüle layık görülen tek Türk firmasının OMSAN olmasının ise kendilerini ayrıca gururlandırdığını belirtti. KÜÇÜKERTAN, küresel bir Türk lojistik şirket olma vizyonuna doğru ilerlerken bu ödüllerin kendilerini motive ettiğini, oy kullanarak OMSAN’a destek veren tüm müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve tüm diğer paydaşlarına teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER