banner201

Gültur filosunaki, Volvo’ları 50’ye çıkardı

banner250

Volvo Trucks, frigorifik taşımacılık faaliyetleri yürüten Gültur Nakliyat’a 10 adet Turbo Compound motorlu Volvo FH500 çekici satışı gerçekleştirdi. Yakıt tasarruflu, yüksek performanslı Volvo FH500 TC’lerle filosundaki araç sayısı 50 adede ulaşan Gültur Nakliyat, hizmet odaklı yaklaşımıyla öne çıkan Volvo Trucks’ın finansman desteğinden de faydalandı.

banner242
Gültur filosunaki, Volvo’ları 50’ye çıkardı
banner231

Avrupa da dahil olmak üzere frigorifik araçlarla uluslararası taşımacılık faaliyetleri yürüten Gültur Nakliyat, uzun yol taşımacılığında güçlü performansı, artırılmış konforu ve güvenliğinin yanı sıra yakıt verimliliği ile öne çıkan yeni nesil turbo compound motorlu 10 adet Volvo FH500 satın aldı. Firma, tüm bu özelliklere ek olarak Volvo Trucks’ın güçlü satış sonrası hizmetleri ve kolay yedek parça bulunabilirliği sebebiyle de Volvo FH500 TC tercih ettiklerinin altını çizdi. Temsa İş Makinaları ve Volvo Trucks’ın çözüm odaklı hizmet şirketi olma bakış açısıyla, VFS Finansman A.Ş. (Volvo Finans) ile müşterilerine sunduğu finansman desteğinden de faydalanan Gültur Nakliyat’ın filosundaki araç sayısı 50 oldu.

banner95

Gültur Nakliyat firma ortağı Faruk Altay, Volvo Trucks ile başlattıkları iş birliğinden duydukları memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Avrupa hattına tekrar dönüş kararımızdan sonra, Volvo Trucks markasının satış ve satış sonrası hizmetlerinin kalitesi kararımızda çok etkili oldu. Ayrıca uzun yol taşımacılığında verimlilik oldukça önemli. Turbo Compound motorlu araçların yakıt tasarrufu, kalitesi ve güvenlik donanımları de kararımızı belirledi. Bu iş birliğinin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.”

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178