banner126

Fuar taşımacılığına tam gaz devam ediyor

Mars Logistics; fuar taşımacılığında önemli anlaşmalara imza atıyor. Mars Logistics; 13-17 Nisan tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen Hannover Messe Sanayi Fuarı 2015 ve 24-26 Nisan tarihleri arasında Chicago’da gerçekleşecek olan Automechanika 2015 fuarlarının resmi lojistik destekçisi oldu.

banner179
Fuar taşımacılığına tam gaz devam ediyor
banner95

Uluslararası ticaretin ve global ekonominin vazgeçilmez unsurlarından olan fuar organizasyonları için müşteriye özel çözümler üreten Mars Logistics; iki önemli fuarın daha lojistik destekçisi oldu.  İstanbul Ticaret Odası  tarafından organize edilen, Ekonomi Bakanlığı bünyesinde Milli katılım fuarı olarak düzenlenen ve bu yıl 41 firmanın yer aldığı Hannover Messe Sanayi Fuarı’nda, tüm dünya ülkelerinden gelen ziyaretçilere özellikle otomotiv sektörü ile ilgili büyük bir tanıtım yapılacak.

Mars Logistics’in lojistik verdiği, Bursa Uludağ İhracatçılar Birlikleri Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği  tarafından organize edilen ve bu yıl 14 firmanın yer aldığı Automechanika 2015  Chicago fuarına ise hem ABD içindeki üreticiler ve sektör firmaları hem de çevre ülkelerden pek çok  ziyaretçi gelmekte ve Türk ürünlerine büyük ilgi göstermektedirler.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178