ETA’ya yeni genel müdür

Borusan Lojistik çatısı altında kurulan, Elektronik Taşımacılık Ağı ETA’nın Genel Müdürlüğüne Hamdi Erçelik atandı. Hamdi Erçelik yeni görevine 1 Eylül 2014 tarihi itibarı ile başladı.

ETA’ya yeni genel müdür
banner95

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun olan Hamdi Erçelik, 1996 yılında Borusan Grubu şirketlerinden Birlik Galvaniz’de çalışma hayatına başladı.  2002 yılından itibaren Borçelik ve Kerim Çelik şirketlerinde farklı kademe ve pozisyonlarda 12 yıl görev yapan Hamdi Erçelik bu atamadan önce Kerim Çelik Bursa Şube ve Marmara Bölge Direktörü olarak görev yapıyordu. Hamdi Erçelikevli ve iki çocuk sahibi.

5 bin üyeye ulaştı

2012 yılında, grubun inovatif yeni iş modelleri yaratma insiyatifi kapsamında, 5 milyon dolar yatırımla kurulan Elektronik Taşımacılık Ağı ETA, bir yandan kamyoncu esnafını Türkiye’nin en büyük, en etkin ve en son teknolojileri kullanan filosu haline getirirken diğer yandan KOBİ'lere güvenilir, izlenebilir ve uygun fiyatlı, nakliye hizmeti sunuyor.  ETA, son teknolojileri kullanarak binlerce aracın verimli hareket etmesini sağlayan ve verimlilikten elde edilen kazancı tüm partilere değer olarak sunan yeni bir iş modeli ortaya koyuyor. 

ETA nakliye hizmetini online olarak internete taşıyarak KOBİ’lere, cep telefonuna taşıyarak da nakliyecilere büyük kolaylık sağlıyor. Bu sayede KOBİ’ler, nakliye hizmetlerini piyasa fiyatları seviyesindeki maliyetler ile sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek yükün takibini sağlayabiliyor. Nakliyeciler ise ETA sayesinde ödemelerini güvenle, zamanında ve istedikleri noktalarda alabiliyor. Daha yoldayken bir sonraki yüklerini planlayabiliyor. ETA, bireysel girişimci kamyoncu esnafını Türkiye’nin en büyük, en etkin ve son teknolojileri kullanan filosu haline getiriyor. Hızlı bir büyüme içinde olan ETA’nın bugün itibariyle 5.000 civarında kamyoncu üyesi bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71