En iyi taşıma fotosunu gönder hediye kazan

TNT Express, Facebook üzerinden fotoğraf yarışması başlattı. TNT Express Türkiye Facebook sayfasına, çekmiş oldukları ilginç taşımacılık fotoğraflarını yükleyip ilk 5’e giren takipçiler sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

En iyi taşıma fotosunu gönder hediye kazan
banner95

Dünyada hava ve kara taşımacılığında en iyi entegre şirket olan ve en geniş hava ile kara taşımacılık ağlarına sahip olan TNT Express’in ödüllü fotoğraf yarışması ‘Taşımacılıktan Kareler’, TNT Express Türkiye Facebook sayfası üzerinden başladı.  7 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arası devam edecek olan yarışmaya TNT Express Türkiye Facebook sayfasını beğendikten sonra ‘Taşımacılıktan Kareler’ fotoğraf yarışması uygulamasına girerek katılabilirsiniz.

İlk 5’e girenlere sürpriz ödüller

TNT Express tarafından belirlenecek en ilginç 5 fotoğrafın sahibine yarışma sonunda birbirinden özel ödüller verilecek. ‘Taşımacılıktan Kareler’ fotoğraf yarışmasının birincilik ödülü Ipad Air, ikincilik ödülü Sony kamera, üçüncülük ödülü Canon dijital fotoğraf makinesi, dördüncülük ve beşincilik ödülü ise TNT kol saati olacak. TNT Express Türkiye Facebook sayfası yarışma süresince takipçilere keyifli anlar yaşatacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71