banner126

Ekol’den Ataklar Nakliyat hamlesi

Ekol Lojistik, Ataklar Uluslararası Nakliyat ile işbirliği yaparak İtalya hattındaki gücünü artırdı. İtalya-Türkiye arasındaki lojistik operasyonlarda sektörün en güçlü ve deneyimli firmalarından Ataklar’ın, Atak’s Milano ofisi ile gerçekleştirilen işbirliği daha hızlı Hizmet sunulalacak.

banner179
Ekol’den Ataklar Nakliyat hamlesi
banner95

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu BaşkanıAhmet Musulkonuya ilişkin şunları söyledi : “ Ekol Lojistik olarak dış ticarette dördüncü büyük partnerimiz olan İtalya’da, sektörün öncü firmalarındanAtaklarile işbirliğimizin, gücümüze güç katacağına inanıyoruz.Ataklarile gerçekleşen birliktelik ile İtalya’da hattında daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunacağız. Bununla birlikte İtalya’da dört olan lokasyon sayımız beşe, çalışan sayımız ise 30’a yükseldi. Global bir lojistik firması olma hedefimizde bu gelişme bizi heyecanlandırıyor.”

AtaklarUluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Atak ise gerçekleşen işbirliği ile ilgili “Ataklar Uluslararası Nakliyat olarak en önemli değerlerimizden olan İtalya’yı, lojistik sektöründe dünya markası olma yolunda dev adımlar atan Ekol Lojistik firmasına emanet etmekten dolayı son derece mutluyuz. Verdiğimiz bu emaneti çok daha güçlü ve değerli duruma getirecek bilgi, teknoloji ve en önemlisi arzularının olduğunu biliyoruz. Sahip oldukları bu önderlik bayrağını daha da yukarılara taşımalarını temenni ederiz “ diye konuştu

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178