banner126

DB Schenker Arkas, yeni Genel  Merkezine taşındı

banner157

Türkiye’nin önde gelen lider lojistik servis sağlayıcısı DB Schenker Arkas, 19 Şubat itibarıyla yeni ofisinden hizmet vermeye başladı. Yeni genel merkez enerji verimliliği ve daha teknolojik bir ortam sunuyor.

banner179
DB Schenker Arkas, yeni Genel  Merkezine taşındı
banner95

DB Schenker, dünya çapındaki 2 bini aşkın merkezi ile 130’dan fazla ülkede uluslararası lojistik servis sağlayıcı olarak faaliyet gösteriyor.  Türkiye’de ise lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Arkas Holding ile beraber gerçekleştirdiği ortak iştiraki DB Schenker Arkas, 1995’ten beri hizmet veriyor.

20 seneyi aşkın süredir Türkiye’nin lider lojistik çözüm sağlayıcısı olarak hizmet veren DB Schenker Arkas, Zincirlikuyu’da bulunan genel merkezi ile Yeşilköy, İDTM bloklarında bulunan hava kargo iş birimini tek çatı altında birleştirerek 19 Şubat itibariyle Kağıthane Premier Kampüs Ofis’teki yeni adresinden hizmet vermeye devam edecek.


Adres değişikliği ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Gelişen iş süreçlerimizle beraber ekibimiz de gün geçtikçe büyümektedir.  Buna paralel olarak ekibimizin daha yeni teknolojiler ile daha verimli hizmet vermesine olanak sağlayacak olan yeni genel merkezimiz aynı zamanda standart ofislere göre yaklaşık yüzde 20 oranında enerji verimliliği sağlamaktadır. İş süreçlerinde de hedeflediğimiz ekolojik çözümlerimizi Leed Gold sertifikası ile destekleyen yeni merkezimizde daha az enerji harcayarak doğa dostu bir çalışma ortamı hedeflemekteyiz. Bu gaye ile tüm iş birimlerimizi birleştirerek daha güçlü ve daha hızlı şekilde durmadan çalışmaya devam ediyoruz!”


Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 18:58
banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178