banner126

Çobantur 60 adet ikinci el Stralis aldı

Çobantur, filo yatırımlarına Iveco ile devam ederek filosuna 60 adet Stralis ekledi. Araçların satışı Iveco Otomotiv tarafından Iveco’nun ikinci el markası Ok Trucks üzerinden gerçekleştirildi.

Çobantur 60 adet ikinci el Stralis aldı
banner95

Iveco’nun İstanbul Anadolu yakası yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Iveco ikinci el markası Ok Trucks üzerinden satışını gerçekleştirdiği 60 adet Stralis AT440S46 T/FP LT çekiciyi uluslararası lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Çobantur / Boltas Grubu’na törenle teslim etti.

Teslimat törenine Çobantur / Boltas Grubu İcra Kurulu Üyesi Burhan Gültay, Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak , Iveco Ok Trucks Müdürü Haluk Korucan ve Iveco yetkilileri katıldılar.

Teslimat töreninde firma yetkilileri şunları ifade ettiler: “Bilindiği üzere Uluslararası lojistik hizmeti, günümüzde büyük bir sorumluluk ister ve ancak profesyonel firmaların altından kalkabileceği bir sektör haline gelmiştir. Dünya ve özellikle ülkemiz için ithalat ve ihracatın can damarlarıdır ve ülkemizde Döviz Kazandırıcı Hizmetler alanında önemli bir katma değer yaratmaktadır. Stralis’in ikinci elde de sınıfının en iyilerinden birisi olması sebebiyle Iveco markasını tercih ettik”

Filosunda yeni yatırımlarla Çekici, Konteyner, Swap body ve Treyler olarak toplam 1017 adet araç filosu bulunan, hem yurt içi hem de yurt dışı Lojistik Sektöründe faaliyet gösteren Çobantur / Boltas Grubu’nun satın almış olduğu 60 adet Stralis’i Yurt içi ve Yurt dışında Uluslararası taşımalarında kullanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalçın Şaffak
Yalçın Şaffak - 12 ay Önce

Allah şöförlerin yardımcısı olsun ıveco ile belayı buldular

Halit demirden
Halit demirden - 12 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun .Şöför çalışırım ihtiyaç varsa

SIRADAKİ HABER

banner140