banner201

bp istasyonları, 'gel al’ noktasına dönüşüyor

bp, dijitalleşme stratejisine güçlü şekilde odaklanarak yenilikçi çalışmalara imzasını atmayı sürdürüyor. Pek çok ihtiyaca yanıt veren bp istasyonları artık birer e-ticaret ‘gel al’ noktasına dönüşüyor. bp Türkiye, Trendyol Express ile Trendyol’dan yapılan alışverişlerin teslimiyle ilgili yeni bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliğiyle seçili bp istasyonları, artık Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Trendyol’dan yapılan alışverişler için anlaşmalı ‘gel al’ noktalarına dönüşüyor. Trendyol’dan alışveriş yapan kullanıcılar, Trendyol Express akıllı kargo otomatları seçeneği sayesinde ürünlerini evde beklemek yerine, zaman kısıtlaması olmaksızın kendilerine uygun lokasyonlardaki seçili bp istasyonlarından teslim alabilecekler.

banner179
bp istasyonları, 'gel al’ noktasına dönüşüyor
banner95

Yaya trafiğinin yüksek olduğu bölgelerde, seçili bp istasyonlarından kargolarını teslim alabilecek olan kullanıcılar, yakıt veya market alışverişlerini de aynı noktalardan gerçekleştirebilecekler. Seçili bp istasyonlarındaki akıllı kargo otomatlarına yerleştirilen paketler, tek kullanımlık şifre ile alıcıya teslim edilecek.

Ağustos sonu itibariyle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya’yı içeren 5 ilde ve 40’a yakın bp istasyonunda bulunacak akıllı kargo otomatlarının yıl sonuna kadar 20 ilde 100’ün üzerinde istasyonda konumlandırılması hedefleniyor. Ayrıca bp istasyonundan teslimat seçeneğini tercih eden Trendyol müşterileri, her 50 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 10 TL’lik Trendyol hediye kuponuna sahip olacaklar. Trendyol ‘gel alnoktası kuponu, siparişler teslim alındıktan sonra 24 saat içinde tanımlanıyor. Müşteriler, bu süre zarfında yüklenmeyen kuponlar için Trendyol çağrı merkezini arayarak veya Trendyol Asistan üzerinden canlı yardıma bağlanarak taleplerini iletebiliyorlar. 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kuponun kullanım süresi sisteme tanımlandıktan sonra bir hafta geçerli olacak.

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178