banner126

Batu bu konferansı kaçırmıyor

Sürdürülebilir Markalar Konferansı 28-29 Mayıs tarihlerinde İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi. Bir ürünün üretiminden dağıtımına, pazarlanmasına, tüketicisine ve hatta geri dönüşümüne kadar bütün hayatının incelendiği konferans, bu alanların profesyonellerini bir araya getirdi. Batu Lojistik, üç yıldır konferansın sponsorları arasında yer alıyor.

Batu bu konferansı kaçırmıyor
banner95

 “Yeniden düşün, yeniden tasarla, yeniden yarat” mottosuyla birçok alandan profesyoneli bir araya getiren konferans kalabalık bir katılımla gerçekleşti. Konferansta en son yapılan pazar araştırmaları, yeni bulgular, yeni iş modelleri ve profesyonellerin görüşleri katılımcılarla paylaşıldı.

Sürdürülebilirlik stratejilerinin nasıl uygulanacağı, firmaların ve yöneticilerin üzerine düşenlerin konuşulduğu konferansın destekçilerinden biri de, lojistik sektöründe sürdürülebilirlik politikalarını kuruluşundan bugüne uygulayan Batu Lojistik’ti.

Batu Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Taner Ankara konuyla ilgili “Son 3 yılda olduğu gibi bu yıl da konferansın destekçileri arasındayız. Firma kültürümüzle uyuşan stratejilerin masaya yatırıldığı ve çok önemli profesyonellerin sürdürülebilirliğe ışık tuttuğu bu konferansın her yıl daha da güçlenerek gerçekleşmesi bizleri mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71